Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sokaknak miért nem evidens WC...

Sokaknak miért nem evidens WC előtt IS kezet mosni?

Figyelt kérdés
Elég undorítónak tartom,hogy minent össze-vissza fogdosnak az emberek egy nap alatt és nem mosnak kezet pisilés előtt/után
2013. jan. 2. 18:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
olyan leszel mint Monk...."Jajj kendőt! Kendőt!"
2013. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
mert nálunk a WC mögött van a csap! ezért előtte nem tudok kezet mosni!
2013. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Előtte valóban fontosabb lenne, mint utána, de én még soha nem hallottam olyat, hogy valaki emiatt lett beteg.
2013. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

gondolkodj férfiaggyal, gondolom rájuk vonatkozik a kérdés:D

odaállsz a wc elé, és csak tartanod kell egy csövet.. gyakorlatilag olyan, mintha az ujjadat fognád, nem érintkezel semmilyen belsőbb, fertőzéskockázatosabb réteggel


utána alap(nak kell, hogy legyen)

2013. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
de alapból ha olyan helyen vagy ahol nem mozgásérzékelős csap van vagy megnyomós akkor nagyon óvatosan kell elzárnod mert igazából amikor odamész szaros hugyos kézzel fogdosták elötted és te is szval ahol ilyen csap van és bármilyen kilincshez hozzáérsz baszhat.d a higéniát
2013. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom... Én nem fogdosom akármivel a legszentebb testrészemet :)
2013. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszitek ez számít?Amikor a pék bele hamuzik a kenyérbe,vagy épp a földre esettet is el adja?Vagy amikor a fertőző beteg állat húsát is fel dolgozzák(és van durvább is)?Láttam,sőt azok mellett dolgoztam,akik ezeket csinálják.Majd pont a kézmosás lesz a nagy veszélyforrás?
2013. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
és ha megfogod a kilincset és nem mosol előtte kezet úgy cserélsz pl tampont..mi van ha a kilincsen pl nemi betegség van?
2013. jan. 2. 18:52
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Miféle nemi betegség lenne a kilincsen? :D

Erre tényleg kíváncsi vagyok.

2013. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
pl herpesz vírus?
2013. jan. 2. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!