Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha tetováltatok, kellene...

Ha tetováltatok, kellene adnom borravalót?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek tetováltatni, és nézelődtem a neten a fórumokban az utókezelésekről, stb. Az egyik fórumban felmerült, hogy borravalót szokás-e adni.. őszintén szólva eddig még nem volt tetoválásom, és fel se merült bennem, hogy ilyen esetben is kellene adni.. :/ Mondjuk nem is tűnt úgy, hogy abban a szalonban várnának borravalót, de ki tudja.

Nektek mi a véleményetek? És kb mennyit adjak, ha ez ott is szokás? Előre is köszi a válaszokat!


2009. aug. 24. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne borravalót adni?

Egzakt ár minden tetkóra úgysincs, azt úgyis a mester szabja meg, abba meg úgyis belekalkulálja a saját hasznát is....a borravaló fölösleges...nekem több tetkóm is van, és mindegyiket másik szalonban csináltattam, de sehol nem néztek furán h nem adtam borravalót, ezeken a helyeken nem szokás annyira...legalábbis én így vettem észre

2009. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a gyors választ :) Én se nagyon értettem, hogy miért írják..
2009. aug. 24. 01:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!