Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy a fenébe lehet valaki...

Hogy a fenébe lehet valaki egyszerre ennyire ostoba, és okos is?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam, aki egész életében nem tanult szinte semmit, másnaposan ment be érettségizni, mégis például a matek érettségit 70%-ra írta úgy meg, hogy 1.5 órával a beadási határidő vége előtt be akarta adni. Tudom, egy matek érettségi nem nagy szám, de nem hiszem el, hogy valaki ennyire, ilyen állapotban erre képes. Tűnődöm azokon, akiknek 1-es 2-es osztályzatai vannak, hogy csinálják, hogy valahogy mégis remekelnek nem csak az érettségin, de az élet többi területein is.
2012. dec. 3. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem ostoba. Biztosan hallottál már a lustaságról:) Jó, remek, vagy egész jó képességű emberke, jókora lustasággal megáldva. Én is ebbe a kategóriába tartozom a mai napig sajnos. Vizsgákra tanulok pár napot, és szívja az agyam az infót, mint valami szivacs. Hagyok benne helyet bőven év közben:D Mondjuk 1-es 2-es sosem voltam, nekem az órán való részvétel elég volt egy 3-ashoz vagy 4-eshez. Idegennyelvekből még az ötöshöz is. Lehet hogy a te osztálytársad még az órákon sem nagyon figyelt, ezért kapott egyest meg kettest:)
2012. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Altalában akik nem voltak jó tanulók, azoknak jobban sikerül minden,mint akik jó tanulók voltak! Gondolom jobban ráéreznek az életvezetésre.En is sokat ismerek ilyeneket, sokkal talpraesettebbek.
2012. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En is anno jobb matek erettsegit irtam nehany embernel akik az eveket vegiggurcoltek, en meg kb mindig kettes voltam.

Van akinek van sutnivaloja de csak akkor hasznalja amikor igazan kell:D

2012. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az órákról el lehet tekinteni, mert ez csak lustaság. Én például be se jártam a suliba az utolsó évben, mégis csak 4-es és 5-ös érettségieim lettek.
2012. dec. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Altalában akik nem voltak jó tanulók, azoknak jobban sikerül minden,mint akik jó tanulók voltak! "

Nem akarlak elkedvetleniteni, de ez ugy baromsag, ahogy van. Az, hogy _nehanyan_ sikeresek lesznek az eletben a rossz tanulmanyaik ellenere nem jelent semmit, mert azok akik jo tanulok _altalaban_ sikeresek lesznek. Ezt a lusta, buta rossz tanulok talatak ki, es ezzel alltatjak magukat, hogy most nem, de majd az eletben sikeres leszek. A francokat.

2012. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!