Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek egy közösségen...

Szerintetek egy közösségen belül a legmagasabb IQ val rendelkező emberről miért feltételezik azt hogy lenézi a többit? Miközben saját magával nem törődve segít a többinek .

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel segít a többin? Azzal, hogy okos? És honnan tudják a többiek és ő, hogy magasabb az IQ-ja?
2012. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
a lóf*aszt, a karunkon én tudom ki a legokosabb, és kb ő a legszerényebb, szóval valamit benéztél, ne csak egy példa alapján alapozz
2012. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legmagasabb IQ nem jelenti a legokosabb, legműveltebb, legtoleránsabb, érzelmileg legérettebb, legfinomabb modorú stb...........embert.

Mellesleg a kérdésre a válasz, a kisebbségi érzés. Ha valóban egy intelligensebb ember van a közösségben, aki esetleg nem magyar nótákat hallgat és közben nem is danelle steel ocsmányságot olvas és nem az a legfőbb témája, hogy mit főzött a hétvégén, meg hogy mi volt a való világban stb..........., akkor a többiek szégyenlik magukat és rohadtul utálják ezt az érzést. Ezért kivetítik rád, hogy te nézed le őket.

2012. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én kicsit más oldalról nézném a dolgot, inkább nem találja a helyét a közösségben, ez vezet oda, hogy kihúzza magát. nem feltétlenül lenézés, csak érzi hogy ő más.
2012. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez volt a kérdés
2012. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

28L

mert ez is is van :P

és a magasabb IQ-júnak, meg is van az oka, hogy lenézze őket, ennyi.

2012. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akinek magas az IQ-ja, azért nézik le, mert félnek tőle, hogy mások jobban odafigyelnek rá, mint a többiekre és ezért kisebbségi komplexusuk van a zsenivel szemben.
2014. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!