Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezt hogyan lehet kezelni?

Ezt hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó.... Tudom, hogy furán hangzik, de engem azzal ugratnak a haverjaim, mert ha megyünk az utcán és előttem van egy rovar és ha már nem tudnám elkerülni, hogy ne lépjek rá, akkor megállok és kikerülöm. Ez már háromszor történt meg a jelenlétükben. Megkérdezték, hogy miért állok meg én meg azt mondtam, hogy nem akartam rálépni és ők meg kiröhögtek, meg ezzel piszkálnak. Mit lehet ezzel kezdeni, hogy ne csesztessenek ezért?

2012. szept. 15. 19:27
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ott a gond, hogy túl feltűnően csinálod. Nem hiszem hogy olyan nagy bogarak élnek, hogy meg kell állnod és kikerülnöd. Egyszerűen csak előre rágondolsz és némán arrébb teszed le a lábad egy kicsivel. A haverjaid úgysem tudják, hogy eredetileg hova akartad tenni a lábad... :D
2012. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!