Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az ilyen szitukat hogy lehet...

Az ilyen szitukat hogy lehet kezelni? Mit szólnátok vissza?

Figyelt kérdés

Tegnap este ültem a metrón, ült szemben pár fiatal srác, körülbelül velem egykorúak lehettek. Erre az egyik megkérdezi tőlem, hogy "mennyi?" Néztem WTF fejjel, úgy csináltam mintha nem hallottam volna meg. Erre a srác átül mellém, azt mondja, hogy adjam meg a telefonszámomat, mert bejövök a haverjának. Mondom, ne haragudj, de van barátom, amúgy is, miért adnám meg egy idegennek a számomat? Erre a srác: "szép a körmöd.. ezt látta valami szakember?" meg "szoktad mosni a fogaidat?"

Mivel pont le kellett szállnom, otthagytam őket. Egyébként semmi baj nincs sem a fogaimmal, se a körmömmel, nem tudom miért mondhatták ezt.


2012. márc. 16. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell kezelni, ahogy csináltad.
2012. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megsüketülnék.
2012. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ilyenkor vissza ugatok,és akkor bekus.olnak.nem olyan nagy a szájuk.föleg romák csinaljak ezeket,színvonal...
2012. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na jó, de mivel ugatsz vissza? Én 45 kilós csaj létemre nem nagyon merek pasinak beszólni...
2012. márc. 16. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beszólni. Légy nyugodt, jól csináltad!
2012. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beszólni. Úgy kell viselkedni, hogy észre sem veszed őket. Át kell olyan helyre ülni, ahol felnőttek vannak, vagy le kell szállni.
2012. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezeknek a fiatal suhancoknak is csak hordában van ilyen nagy szájuk, ha egyedül lenne bármelyik, tuti nem merne így pofátlankodni.

Amúgy pontosan ezt kell csinálni, meg se kell hallani őket.

2012. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2012. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!