Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A rendőr megbüntethet azért,...

A rendőr megbüntethet azért, mert pl. kiállok a Boráros térre Free Hugs táblával ölelgetni? Mit szólnátok Ti egy ilyenhez? Megölelnétek engem? (:

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 22:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem büntethet meg.

én megölelnélek:)

2009. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
20%
Te megölelnél egy bűzlő csövest????
2009. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

egy bűzlő csövest nem, de nem is ez a lényeg. hanem az átlag emberi reakció az volna (szerintem), hogy 1. elmosolyodik, hogy milyen hülyék akik ezt csinálják 2. jéé, tök sok embert megölelnek 3. oké, akkor talán én is odamegyek egy ölelésért 4. de jó, ez jól esett.

s mosollyal távoznak. remélhetőleg.

2009. jún. 25. 22:43
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem büntet meg, de mondjuk ha ez valakinek nem tetszik, akkor felkérésre igazoltahatnak téged, és semmi rendkívülit nem találnak majd, max megkérnek hogy ezt nem kellene csinálni, mert zavar egyeseket
2009. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Erre még nem is gondoltam. Biztos, hogy vannak, akiknek jól esik egy ölelés, mert magányosak, viszont elég furcsa szitu lenne. Mondjuk úgy, hogy az emberek nem hiszem, hogy erre fel vannak készülve. Még azt hinnék, hogy ki akarod őket rabolni, miközben megöleled őket. Szerintem a rendőr nem vinne el.
2009. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
44%

eddig képeken még csak emo-soknál láttam ilyen táblát...


Amúgy az összes ismerősöm közül csak a páromat szoktam megölelni, egy idegenhez biztos nem mennék oda, akárhogy is nézki,/ tőlem lehet rajta armani öltöny is, akkor sem fogom megölelni.../

Mellesleg szerintem sem büntethet meg érte rendőr.

2009. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%
Azért tudjátok ez szomorú :( Tessékm egyből azon kattog mindenkinek az agya, hogy ki akar e rabolni, vagy miért akar megölelni :( Hová fajult ez a világ? =(
2009. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
98%

én öleltem már meg free hugosokat, szóval igen:)

jó érzés

f/17

2009. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
98%

Szia!


Két éve én is csináltam ilyet a haverjaimmal a Váci utcában ráadásul:)

Minket sokan megöleltek, meg fotóztak a külföldiek:)

Még a Gálvölgyi János is arra járt, de ő nem volt hajlandó ölelkezni,mert, hogy tél van és ilyenkor mindenféle bacit el lehet kapni:D LOL

Ha nem viselkedsz botrányos módon nem csinálhat semmit a rendőr, tényleg max igazoltat.

Nekem nagyon jó élményem volt, tök jó arc emberekkel lehet találkozni:)

És tényleg szomorú, hogy sokan már úgy állnak hozzá, hogy rossz szándékot feltételeznek.

2009. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ezért nem büntet meg.

Vagy ha nem tetszik neki, akkor max elküld.


Egyszer barátaimmal mentem haza. Az örsön a metró kijáratánál állt 3 gyerek és ők is megölelték az embereket, akik odamentek hozzájuk. Én is odamentem és tök jó volt, megöleltem mind a hármat. Néhány ember csak bámult, de jó volt. Több ilyennek kéne lennie. :)

2009. jún. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!