Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A rendőr megbüntethet azért,...

A rendőr megbüntethet azért, mert pl. kiállok a Boráros térre Free Hugs táblával ölelgetni? Mit szólnátok Ti egy ilyenhez? Megölelnétek engem? (:

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 22:34
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
78%

Ha a honfitársaidnak akarsz néhány kellemes pillanatot szerezni, akkor inkább azt írd ki, hogy "Ingyen ölelés!"


A nyagyanyám nem tudja mit jelent a "free hugs", viszont én hiába tudom, de az angol szöveg miatt nem mennék oda hozzád!


Na nyomjátok a piros kezeket!

2009. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
52%
Igen, hát a magyarok sajnos híresek arról, hogy egyetlen nyelvet is képtelenek megtanulni. Ez felfoghatatlan is nekem, de hát ez egy ilyen nép.
2009. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
94%
Hiányzik az embereknek az ölelés, egy mosoly, egy érintés. Nagyon el vagyunk idegenedve egymástól sajnos. Ha végigmentek az utcán 10 emberből legjobb esetben 1 mosolyog, de talán még ezzel is sokat mondok. Egy ölelés feldobhatja az ember napját, és hiszem, hogy gyógyítja a lelket. :) Tehát én megölelnélek!
2009. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
97%

Mikor leszel ott???

megyek megölelni:D

2009. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
96%

En is megyek! :))

Hol talallak???

2009. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%
Én is, én is!!! :) Már nagyon el vagyok anyátlanodva. :(
2009. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
95%
En is siman megolelnelek. Es a 22:41-esnek uzenem, hogy en egy "buzlo csovest" is megolelnek!! O is ember!!
2009. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
nagyon örülök, hogy tetszik nektek az ötlet. :) most jöttem haza külföldről, és ott voltak ilyen hugsosok, és ezért gondoltam,ilyet lehetne itthon is csinálni. :) egyedül természetesen nem mernék neki vágni, de már szervezkedek, és vannak ismerőseim, akik szívesen ölelgetnének. még nem tudom, hogy mikor és hol leszünk. :) majd szólók előtte. :)
2009. jún. 26. 09:46
 19/38 anonim ***** válasza:
69%
Ha jó csaj vagy, minden további nélkül. :)
2009. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyszer láttam ilyeneket, az egyik egy kétajtós, kopasz szekrény volt, a másik meg egy aprócska lány, valószínű az előbbi kérte meg az utóbbit, hogy kísérje el, mert egyedül nem mer. De vicces volt a nagydarab nyakában az a tábla.
2009. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!