Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az etikett szerint egy esernyő...

Az etikett szerint egy esernyőt illik sétapálcaként kezelni, ha éppen nem rendeltetésszerűen használjuk?

Figyelt kérdés
Teszem azt, esős idő van, de éppen nem esik az eső, mi pedig sétálunk valahol a nagy, összecsukva sétapálca alakú esernyőnkkel. Ilyenkor felemelve, vízszintesen hordjuk magunknál, avagy használhatjuk sétapálcaként?
2009. dec. 25. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
A karodra téve,függőlegesen illik vinni.Sétapálcaként nevetséges.A sétapálcaát botként szokták használni.
2009. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem úgy viszed, ahogy akarod, amíg nem bököd le vele a szembejövőket - a vízszintes hordást ezért nem javasolnám.
2009. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én sétapálcának szoktam használni. nekem úgy a legkényelmesebb :)
2009. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg csak viszem magam mellett mint egy szatyrot :DDD


Igazából szerintem vízszintesen nagyon nem praktikus és nem túl okos dolog mert én egyszer vittem úgy de akkor is sikerült vele leverni pár dolgot illetve véletlenül megbökni vele valakit :)


Sétapálcaként még mindig jobb, többen szokták úgy vinni.


De én manapság egyszerűen kb a közepénél kézbefogom és kissé felemelve a kezem, nem az égfelé hanem a mellkasomnál tartva szóval úgy fogom és kész.

2009. dec. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Ki nem sz@rja le? Lényeg hogy ne csapkodj vagy szurkálj vele másokat.
2010. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!