Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A bérbeadó a bérleményét,...

A bérbeadó a bérleményét, köteles "rendeltetésszerűen" bérbe adni?

Figyelt kérdés
Egy üzlethelyiséget szeretnék bérelni,(vendéglátó)mivel csak egyszer voltam ott személyesen,így nem tudhatom,hogy valóban az előírásoknak megfelelő állapotban van-e.A bérbeadó a szerződés szerint borozót adna bérbe,de ő sincs tisztában az előírásokkal.Közölte,hogy ha valamit mégis csináltatni kellene,az már az én költségem lenne.Ő adja bérbe,szedi a hasznait,és ha szükséges nekem kell beruházni,holott én bérlő vagyok/lennék.
2011. aug. 31. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem kötelező az ő részére ha ez a szerződésbe nem kerül bele, és ezek szerint nem fog. Sajnos ehhez joga van. Az hogy minden szabályos legyen egyébként is az üzemeltető feladata.
2011. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!