Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nagyon gáz hogyha...

Szerintetek nagyon gáz hogyha egy 13 éves kamasz lány szereti a technot és a KERINGŐ zenéket? Mármint amire keringőzni szoktak.

Figyelt kérdés
tudom hogy nagyon nehezen fér össze a techno meg ez a keringő, de míg a techno felvidít, addig a keringős egy kicsit lenyugtat, néha elszomorít, egyszóval mindkettőt szeretem... technoból főleg a nagyon hard-ot szeretem és a coronitából azokat amiket "nyakon öntöttek méllyel" és tulajdonképpen remeg a padló a sok bass-tól, keringősből pedig ezt: http://www.youtube.com/watch?v=r1zamKoUREI , a tesóm is erre táncolt a szalagavatóján és amikor ezt hallgatom, mindig elképzelem hogy én is keringőzök egy fiúval a gimi tornatermében...:) de ha technot hallgatok akkor meg valami extrém discoba képzelem magam és azt is nagyon élvezem..., elég nehezen fér össze ez a két zene, de szerintetek felvállaljam hogy ilyeneket hallgatok?
2012. szept. 8. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

meg egy folosleges kerdes...de milvel jofej vagyok valaszolok:D

nem gaz,de az,hogy meghallgatod az egyetlen normalis becsi keringo zenet,az nem jelenti az,hogy a tobbi is tetszene..

"elég nehezen fér össze ez a két zene, de szerintetek felvállaljam hogy ilyeneket hallgatok?"

MINEK?

ne nagyon hirdesd,ugyse erdekel senkit,hogy mit hallgatsz,ha esetleg valaki kerdezi,hogy milyen zenet hallgatsz,mond hogy techno,es ennyi,nem kell belole nagy ugyet csinalni.15L

2012. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a többit is szeretem de ez a kedvencem :D igazából a véleményetekre is kiváncsi vagyok...:$
2012. szept. 8. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen technot hallgatsz? (Linkelj pls.)


Egyébként ez tetszik? http://www.youtube.com/watch?v=lN_MSyrq6-U


Amit linkeltem electro.

2012. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tetszik, de nekem kicsit kevés benne a mély... :D privátban küldök linkeket, mert van legalább 100 :DD
2012. szept. 8. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem adja az ütemet... mondjuk én1000wos mélynyomóval hallgatom:DD de dobj meg egy priváttal:D
2012. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja, tegnap csak fülhallgatóval hallgattam (úgy elég sz*r), most meghallgattam hangfalon....tényleg jó :D küldtem linkeket
2012. szept. 9. 08:11
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Most nem azért, de ki a francot érdekel, hogy mit hallgatsz, és ha neked tetszik, akkor kit érdekel, ha másnak nem? Ezt szereted. Kész. Mi történik, ha másoknak nem tetszik? juuuuj, cikiznek az oviban? Ne legyünk már dedósok! Azt hallgatsz, amit akarsz!
2012. szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

És a metál a komoly zenével?

Én is és a férjem is ezeket szerettük régen. Ő mondjuk nyitottabb volt más stílus felé is.

2012. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Metál és komoly zene... khm Apocalyptica nevű zenekar csak nem erre alapoz?:) Úgyhgogy az nem is olyan fura:D
2012. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

9-es!

Ja, tényleg, Őket is szeretem!

Metálos/komoly zenés

2012. szept. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!