Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi fog történni, ha nem jövök...

Mi fog történni, ha nem jövök ki velük?

Figyelt kérdés

Jövőbeli osztálytársaim, holnap suli, középiskola.

Ma már voltam évnyitón, már mindenki mindenkivel kijött mire oda mentem, gólyatáborba nem tudtam elmenni, így ott már összeismerkedtek, mindenkinek meg van a saját bandája,én pedig azon gondolkozom mi történik, ha nem fogadnak be?


2012. szept. 2. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyugi. Össze fogtok ismerkedni akkor is, ha te később kezded. Aztán, ahogy megismernek, befogadnak maguk közé téged is!
2012. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Mindenki ezt mondja, na meg nem vagyok egy olyan lány, akivel nem lehet 'igen-nem'-en kívül mást beszélni:) sokáig fent szeretek lenni, szeretek éjfélkor is dumálni barátokkal, benne vagyok dolgokban, ha azok még benne vannak a 'rendben' kategóriába.Nagyon szeretek hülyéskedni, így szerintem majd beilleszkedek, csak az első párnaptól félek.:)
2012. szept. 2. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
en se mentem golyataborba, jol meg is szivtam...legalabb 3honap volt igy..
2012. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

=( Nekem sem sikerült, nem 'foglalkoznak' velem. :/

Valószínű ha ez így marad továbbra is, akkor jövőre átmegyek másik osztályba, ahol van Legjobb barátnőm.

2012. szept. 3. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. én se mentem, DE kb. 3 hónap után sikerült!! az buta libákkal ne foglalkozz!! gondold azt, hogy ők se jobbak, mint te, (sőt..) akikhez nagyon nem szóltak(és voltak gólyatáborba is, meg minden) és még így se beszélnek velük, azokkal se érdemes foglalokozni, mert meg van az ok, hogy miért utálják őket. próbáld a középutat megtalálni. (ez a legnehezebb, de majd évvége felé kialakul)
2012. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenki kíváncsi a másikra, talán még nem ismerjük egymást. Aranyosak pl: a fiúk nagyon, humorosak, és azt gondoltam majd ez a régiosztályom (általános) hiányozni fog, de úgyanaz meg van bennük, mint az előzőbe meg volt, csak arcban mások. A lányok meg nem bunkók, nem p*csák, egyszerűen csak mindenkinek meg vannak a barátai, így a másikhoz már nem megy oda.
2012. szept. 4. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor menj te!!
2012. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg ez kéne:)!
2012. szept. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!