Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nem jövök ki anyámmal....

Nagyon nem jövök ki anyámmal. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval már elég régóta tudom, hogy anyám utál engem, a húgomat meg imádja. olyanokat mond nekem hogy semmirekellő vagyok meg semmi se lesz belőlem, se normális munkám se családom nem lesz. olyan baromságokkal is dobálózik hogy annyira idegesíti hogy tipikus skorpió vagyok, bezzeg a húgom kos, mint ő és így mennyire jól kijönnek. őszintén leszarom ezt az ezotéria-dolgot de nem jó dolog ilyeneket hallani. apával 5 éve váltak el, azóta ilyen a viszonyunk, mert én nagyon hasonlítok apára, és nem bírja elfogadni hogy néhány dologban tök olyan vagyok mint ő. a suliban sem azért vannak jó jegyeim mert magolok, hanem mert gyors a felfogásom. néha este mikor már nincs tanulnivalóm olyanokat vagdal a fejemhez hogy intelligenciával nem megyek semmire, mert nem tanulom meg hogyan kell keményen tanulni, bezzzzzeg a húgom.. ez nem hiszti részemről, évek óta nem volt képes normális hangot megütni mikor velem beszél. még két évig itthon kell maradnom, és szeretnék valami normális viszonyt kialakítani vele, mert ez így elég fos..
2012. aug. 24. 00:23
 1/3 anonim válasza:
Szerintem le kéne ülnöd megbeszélni vele. Mást nem igen tudsz tenni, mert ezenkívül , vagy megpróbálsz a kedvére tenni (ami, ahogy látom, kicsit nehézkes), vagy elengeded a füled mellett, amikor ilyenek mond neked. Arról meg igazán nem tehetsz, hogy hasonlítasz apukádra! És intelligenciával szerintem igenis többre mész, mint magolással!
2012. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

anyád enyhén szólva is egy ostoba, primitív nő, helyedben fejberúgnám vagy 2x :D

na viccet félretéve, szar*d le a pofáját, aki azt mondja a magolás a jó a természetes intelligencia helyett az úgy gyökér ahogy van

irigy, ostoba, paraszt nő, bocs hogy szidom anyádat , de ez az igazság


keress magadnak egy faszit és lépj le, azt legyen magára büszke a kib*aszott kos horoszkópjával

2012. aug. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ülj le, beszélj vele. Rontani nem tudsz a helyzeten, de javíthatsz rajta.
2012. aug. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!