Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azt vettem észre, hogy valamil...

Azt vettem észre, hogy valamilyen szinten az emberek "elállatiasodnak" viselkedés, illetve gondolkodás terén. Szerinted?

Figyelt kérdés
A gyengébbek, kisebbek bántása és az erőszak egyre inkább előtérbe kerül (pont mint a legtöbb állatnál). Mi különböztet meg minket tőlük? A gondolkodás? A szokásaink? Az öltözködés? A viselkedésünk? Talán a munka?
2012. szept. 2. 19:52
 1/3 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Felteszem csak egy szűk réteget figyeltél meg,mert ez nem társadalmi kór és korkép!Az a közösség,amelyben élek,ennek pont az ellenkezőjét teszi és éli!


Akinek szellemiségre van szüksége,mert megveti a kor neki nem tetsző jelenségeit,-ha kitartó kereső,- megtalálja a neki járó közösséget!

2012. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen, vannak kivételek, nem általánosítok. Kertes házban lakok egy lakóteleptől nem messze, amin minden nap áthaladok. Láttam ahogy viselkedik a legtöbb ember egymással (70-80% roma származású, de ez mellékes) és így jött ez a felismerés.
2012. szept. 2. 20:11
 3/3 anonim válasza:

Engem is sokat foglalkoztat ez a gondolat!

Szerintem az emberek többsége elég primitíven viselkedik kor és származástól függetlenül. Az emberek viselkedése nem különbözik annyira az állatokétól mint amennyire gondoljuk vagy szeretnénk.

2012. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!