Mit tegyek? (lejjebb)

Figyelt kérdés
már elég rég óta járok táncolni egy elég nagy közösségbe, meg iskolába is, és sok más helyre (sport). tavaly nyáron megismertem egy embert, aki megváltoztatott. lett egy teljesen új énem, de nem tudom kimutatni olyan közösségekben, ahol már ismertek előtte is, mert félek a reakciótól, meg nem is merek egyik napról a másikra teljesen megújulva beállítani. :(

2012. aug. 27. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

fejtsd ezt kicsit ki bővebben,mert kb semmit nem érteni a kérdésedből.

egyébként meg az Élet erről szól: mindenki változik!Nem maradhatsz mindig x éves, x beállítottságú... ha úgy érzed,Te szereted az új éned,akkor légy büszke rá. a többiekkel meg egyáltalán nem kell foglalkozni.

2012. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban új éned van, nem akarat kérdése, hogyan viselkedsz. Aszerint cselekszel és kész. Feltehetően inkább arról lehet szó, hogy megtetszett egy új viselkedésmód, a megszokott környezetben megvannak a kapaszkodók, ezért ott ez megy. A régi helyeken viszont félsz úgy viselkedni, mert még nem vagy biztos magadban, abban, hogy ez helyes.

Amint meggyőződéseddé válik az új gondolkodásmód, ez nem fog sehol problémát okozni.

2012. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rejtélyesen hangzik, "teljesen új én"

mit jelent ez? :)

mivel jár az új éned kimutatása?

másnak javára lenne? vagy ijesztő?

2012. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az " új én" alatt csak azt értem, hogy régedden, nem mertem kimutatni az érzéseimet, és nem mertem azt csinálni amit gondoltam, mert attól féltem, h hülyének néznek. most meg már kimondom, ha zavar valami, vagy ha örülök vminek, és azt csinálom, amit ÉN a legjobbnak látok, és nem azt amiről azt gondolom, hogy más szeretné, ha csinálnám... :) és ezek közül a "kimondással" van a gond, mert, néha túl nyersen fogalmazom meg, és a környezetem félreértheti, ezért megintcsak van, h nem mondom ki, nehogy megbántsak vkit... ://
2012. aug. 30. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!