Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az iskolában egy osztályból...

Az iskolában egy osztályból mikor szoktak kiközösíteni valakit teljesen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A kiközösítettben is van hiba.

2. A tanár(ok)ban is van hiba

3. A szülőkben is van hiba

4. Az osztálytársakban is van hiba.


Mi történt?

2012. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az osztályba járók éretlenek, és azt hiszik, hogy aki különbözik tőlük, azt nekik szabad bántaniuk.
2012. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kiközösítettben az a hiba, hogy különbözik. Ha csökkenti a különbséget, akkor találnak majd más indokot.

A tanárnak az a hibája, hogy hagyja, és a szülőnek az, hogy használhatatlan tanácsokat ad a gyerekének, és nem viszi el onnan. Vagy a kiközösítők szülője nem tesz semmit a gyerek megbváltozása érdekében.

2012. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

akkor szoktak valakit kiközösíteni ha különcködik.

Nem tud beilleszkedni a társaságba. Nagyképű.

2012. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem különcködik, nem viselkedik nagyképűen, csak:

kevésbé tájékozott a világ dolgaiban

más csapatnak szurkol

ügyetlen

beszédhibás, és rosszabbul kommunikál, mint a többiek

szemüvege van

...

igazából bármiben különbözik, nem kell hozzá nagyképűnek lenni.

Ha pedig eltünteti a különbséget, akkor találnak más indokot.

2012. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy azért közösítenek ki valakit, mert különbözik. A piszkálás valójában a dominancia próbája, azt piszkálják, aki alulra kerül a rangsorban. Ha valakin azt látják, hogy nem mer visszavágni, akkor kezdik piszkálni, mindegy, hogy milyen indokkal, mert ha az az indok nem lenne, találnának mást. Ha valaki határozott, magabiztos, akkor mindegy, hogy milyen zenét szeret, milyen ruhákat hord, milyen a bőrszíne stb. mert akkor tisztelni fogják, sőt, a különcsége még divatossá is válhat. Én is voltam kiközösítve, elég sokat foglalkoztam a témával, tudom, miről beszélek.
2012. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!