Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akarnak kiközösíteni...

Miért akarnak kiközösíteni mindig?

Figyelt kérdés

Kb. 1hónapja jöttem új suliba, nagyon vártak és kedvesen fogadtak! Szombaton lesz egyik barátnőm szülinapja megtartva és most állandóan sugdolóznak előttem is meg elmegy a másik 2barátnőmmel beszélgetni! És mondta nekik előttem, hogy "a többieknek semmit ne mondjatok a szombatról" meg arról beszélgetett a másik 2csaj, hogy mit vegyenek? Most pl. még ott maradtak a játszótéren még egy kicsit suli után és ebédeltünk én meg meg akartam várni, hogy felvegyék a kabátot és elkezdték mondani, hogy "te nem mész haza? Most kire vársz? Menjél már"

De előttem meg jópofiznak meg nem mondanak semmit! Arra gondoltam, hogy a szülei nem engedik, csak azt, hogy 2gyerek menjen el a bulijába és nem akarják, hogy tudjak róla, hogy lesz, vagy nemtudom...

Miért ilyenek? Mit csináljak?

13/L


2012. márc. 22. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz, hogy észreveszed magadat, hogy nem akarnak veled barátkozni. Keressél más barátokat,akik méltóak hozzád. Hadd, hogy keressenek téged, ne kullogj utánuk.
2012. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De előttem meg amúgy mindig kedvesek... és az osztályba nincs túl sok lány ők vannak meg még 2 rib*nc akiket nem kedvelek és azért az osztályból is kellenek barátnők! A 8. és 6.osokkal is jóba vagyok! És köszönöm:)
2012. márc. 22. 14:30
 3/5 anonim válasza:
Mi lenne ha megkérdeznéd tőlük? Mi sem tudunk okosabbat mondani, nem ismerjük őket.
2012. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az igazi, ha elõtted is és a hátad mögött is kedvesek. Tehát elõtted szinészkednek. Hagyd õket, majd rájönnek, hogy buta a viselkedésük. Ha látják, hogy szomoritanank, akkor annál jobban fogják csinálni.
2012. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!