Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinaljon egy olyan aki...

Mit csinaljon egy olyan aki ki van közösitve az osztalybol?

Figyelt kérdés
Annyira nem vagyok kiközösitve de sokszor kihasznalnak ugy,hogy kernek tölem kajat vagy a hazifeladatot.De soha nem beszelgetnek velem csak akkor hogyha akarnak valamit tölem es ha en szolok hozzajuk akkor elmennek egyszerüen melletem.Ez nagyon rosszul esik nekem mert ök tök jo fejek meg minden de valahogy mindig kihagynak mindenböl es sokszor az az erzesem,hogy levegö vagyok nekik...Nagyon rossz erzes.
2012. jún. 6. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy mi lehet a gondjuk? Esetleg nagyon csendes, csúnya vagy ápolatlan vagy?
2012. jún. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak, ha nem segítesz rajtuk? Mondd el, hogy mivel csak segítségért fordulnak hozzád, ezért úgy érzed, hogy kihasználnak.
2012. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!