Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért van az hogy ha valaki...

Mért van az hogy ha valaki elfogadja a másságot azt hülyének nézik?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy hogy a világ nagyon sok rétű és lehet én túl liberális vagyok de nem szokásom elítélni az embereket azért mert más vallásúak , színebsörűek vagy más nemi identitásúak például melegek v transzszexuálisok. Én úgy gondolom h egy ember függetlenül a fenti státuszától ha nincs a társadalom kárára az nem elítélendő . Amitől viszont a hideg kiráz és korlátolt agyú emberek hülyeségének tartom az a Neonáci és Skinhead felvonulások . Egyszerűen ezekről az emberekről üvölt az emberi butaság minden formája.

Szerintem a világon nagyon sok félé gondolkodású és kultúrájú ember él akiket nem kéne ki irtandónak v megvetetnek titulálni azért mert más állásponton vannak .

Remélem azért ezzel nem vagyok egyedül .



#vallás #másság #kulturális v #másm tekintetben .
2012. aug. 19. 22:16
 1/5 A.Romanov ***** válasza:
100%
Mind amellett, hogy nem szeretem a homoszexualitást, az ilyen embereket nem utálom. Mindenkinek a saját döntése, hogy kivel osztja meg az ágyát, de tartsák a hálószobában. Tény, hogy nagyon sok skinhead primitív tahó. De az is igaz, hogy ha toleránsnak kell lenni mindenkivel szemben, velük szemben is annak kéne lennünk. Ez a véleményem.
2012. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el őket,de nem is tartom helyesnek a szodomiták szaporodását világunkban.Előfutárai olyan nyalánkságoknak,mint a(gyerek nemi identitásának eldöntése,vegyes házasság..)
2012. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is csak 2 fajta ember létezik. Jó ember és rossz ember. Függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemi identitástól.
2012. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha a melegek felvonulhatnak, akkor pl. a skinheadek miért nem?
2012. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok akkor kifejtem komplexen a melegekre álltálában nem jellemző h embereket vernek össze megtámadnak meg késelnek.Bár tudom h ez némelyik románál pl így van de nem kéne általánosítani. Ismerek belőlük olyat aki dolgozik tiszta a lakása , normális és kulturált. Ezzel szemben ha skinheadek vonulnak valahova az mindig erőszakba torkollik meg jegyzem okkal mert ők nem élhetnek verekedés és balhé nélkül . De ha személyes tapasztatott akarsz ok . Képzeld el a következőt jársz egy suliba ahol vannak skinheadek és olyan antifasiszták mint én . Na most a "kedves" skinheadek látva h te zsidó barát , náci ellenes ... vagy tesznek róla h ne érezd jól magad . Mindig csesztetnek azzal h "mi van te róhat zsidó" Ez addig tart még kénytelen vagy elhagyni a helyet és keresni egy másik intézményt mert túl sok ilyen korlátolt agyú hej Hitlerezős gyökérrel vagy körülvéve.

Ja és csak hogy ne általánosítsak skinheadekböl még egy olyat se láttam aki hasznos tagja lett volna a társadalomnak . Mint pl tanár aki egy fekete és zsidó ismerősöm . Vagy akár mérnök, orvos . Ellenben drogdíler, alkoholista, büntettet előéletű személyekkel már találkoztam . Remélem most már érthető h mért rühellem az ilyen korlátolt agyú , lényegében "dögöljön meg mindenki aki nem fehér" jelmondatú embereket.

2012. aug. 21. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!