Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy nem több mint én, hogy elfogadja h nem mindig neki van igaza?

Figyelt kérdés
Legjobb bnöm folyton köcsögösködik, és ha valami nem ugy van ahogy ö akarja, akkor egyböl megsértödik és kiakad, és le se szarja hogy én mit akarok... nem szeretnék vele összeveszni, csak már elegem van...
2010. márc. 6. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Például válassz másik legjobb barátnőt. Vannak akik nem érdemlik meg ezt a címet. Fel kell ismerni. Az ilyen havernak jó, de a barát azért ennél többől áll.
2010. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval,az ilyen nem barát!

Mindigis ilyen volt, vagy csak most változott meg?

Vagy te változtál, és jobban magadra veszed ha szemétül viselkedik?

A helyedben egy időre hanyagolnám a társaságát, talán akkor észreveszi magát!

Ha sose mondod ki hogy valami zavar, a dolgok nem változnak,főleg jóra nem!

Ha tényleg a barátod, ráadásul a legjobb, akkor be kell látnia hogy nem szabad így bántania, megaláznia téged!

Nem vagy a csicskája vagy lábtörlője, ha nem számít neki a szavad, mondj neki búcsút!

2010. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van egy legjobb barátnőm és mi is össze szoktunk veszni valamikor ő ideges és kiabál,valamikor én,de a végén odamegyünk egymáshoz és a másiknak adunk igazat így kibékülünk.Minden barátságba vannak viták ez így természetes.Különben mi osztálytársak vagyunk és egy lépcsházban lakunk ő a földszinten én a harmadikon.Neked mi a neved csak mert annyire hasonlít a sztorynk!?
2010. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!