Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » úgy érzem oda tartozom mit...

úgy érzem oda tartozom mit tegyek?

Figyelt kérdés
INDIA Teljesen ugy érzem hogy nekem ott kell leélnem az életem.Hogy én oda tartozom. 40% ban tudok hindiül . Tudom kevés de eddig ennyit tudok. Mit tegyek hogy máshogy érezzem magam?

2012. júl. 9. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egys gyönyörű érdeklődési köröd. Bizonyára ismersz rengeteg szokást, amit szívesen csinálnál, esetleg tetszik az öltözködésük, szívesen hordanál olyan ruhákat, vagy az építészet, a nyelv, és még sok minden egyéb, ez mind szép, DE! vannak olyan dolgok amik most úgy az életed részei, hogy nem is gondolsz rájuk, fel sem merülnek benned, ha mérlegelni kell, olyan természetesek. Mire gondolok? Az itthon megszokott ételek, az, ahogy itthon beszélnek veled az emberek (nem konkrétan a nyelv, inkább az, hogy minden népnél más a távolságtartás mértéke) Még az időjárás is hiányozna. A sok szépsége mellett, egy idő után kijelentenéd, hogy valamiért mégis furcsa. Bár ezt tényleg csak akkor éreznéd, ha kimennél, de akkor rá jönnél, hogy mégis csak ide tartozol. Ha jól végig gondolod, már most rájöhetsz, de ettől még tanulmányozd tovább azt a világot, mert tényleg nagyon szép.
2012. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene máshogy érezned magad? Mi a baj a mostani állapotoddal? Miért kellelen feladnod az álmaid?
2012. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Tanulj meg írni, cica, előbb magyarul, vágyálmokból nem fogsz megélni.

Amúgy:

India rohamosan fejlődik, ha tudsz jól angolul, lehet esélyed az ottani munkaerőpiacon.

2012. júl. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem kéne tenned. Tanuld tovább a hindit, ha lesz pénzed, utazz ki, nézz körül, és ha továbbra is tetszik, akkor odaköltözhetsz, kereshetsz munkát ott.
2012. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azt kérdezed, mit tegyél h megváltozz. De minek??? Miért akarnál? Egyrészt azt mondod odavagy indiáért, de ennek ellentmond az, h meg akarsz változni.

Akkor mit akarsz? Indiát v nem indiát??


Ha Indiát, akkor van filmklub, kulturális központ,... ki kell utazni és körülnézni... (hátha azonnal úgy döntesz h mégsem élnél ott!) Nem tudjuk hány éves vagy, de más egy tini sóvárgása, és egy felnőtt ember döntése...

Szoktak lenni indiás események. Pl Holi ünnep. Lehet találkozni indiaiakkal. Nem azért a két fillérért, de nem fog sok erőfeszitésedbe telni, hogy pl facebookon találj levelezőtársat aki őket közelebb hozza neked.

Ha meg mégis máshogy akarod magad érezni, erre nem tudok válaszolni. Az érdeklődés belülről fakad, ha ez téged zavar, háát nem tudom. Engem pl nem zavar, h imádom a kutyákat. Téged miért zavar, h indiát szereted....

Ez utóbbit azért irom mert még mindig ellentétben látom bejegyzésed elejét és végét....

2012. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!