Hogyan bosszuljam meg?

Figyelt kérdés

A történet: van az osztályban egy idióta, bunkó abszolút hülye gyerek, aki újabban egy másik (régen normális...) "haverjával" folyton rá van szállva azokra a lányokra, akik nem az ún. menők közé tartoznak (Nem festik magukat, vagy nem járnak haskidobós pólókan, nem mutogatják és fogdossák egymás mellét, nem lógnak napi 25 órát facebookon stb.). Múltkor elvittem a telefonomat a suliba, persze tilos meg minden. Az a 2 barom meg, amikor a pólómba csavartam bele, elvették, (azt hittem, elhagytam, lementem keresni, stb.) aztán a padom alá dobták, ami hangosan koppant, tanár észre vette, leszidott, szerencsére nem vette el. Aztán az osztályfőnöknek is "finom" célzást tett arról, hogy bekapcsolt telefonnal járok. Ha úgy nézzük, nem olyan súlyos dolog, nem kaptam beírást, nem rúgtak ki, vagy ilyesmi, csak az egészben az a legfelháborítóbb, hogy ők is ugyanúgy hozzák a suliba a telefont, a menő csajokat pedig nem köpik be, akik mellesleg órán is facebookoznak.

Annyira mérges vagyok, legszívesebben bemennék a buszmegállóba és nekiugranék, össze-vissza karmolnám vagy csípném vagy harapnám vagy rúgnám vagy bármi ilyesmi. Viszont ez annak lenne a jele, hogy semmivel sem vagyok náluk intelligensebb.



2012. ápr. 18. 21:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem, hogy ha megkérdezné, hogy mi bajuk van vele, akkor max röhögnének egyet és tovább folytatnák ezt. Az ilyen troll egyének ellen a legjobb a passzív ellenállás. Egyfajta defenzív hadviselés! X)

Ne foglalkozz velük! Max köszönj nekik (vagy még azt se, de legalább azt tedd meg, mert ha nem akkor folytatni fogják), de tégy úgy, mintha nem is léteznének, vagy egyszerűen nézz rájuk lesajnálóan. Ez a BEST! /:-(

Hogy kell? Folyamata:

Oldalra nézel, közben kis levegőt veszel, a szemed felfelé néz. Ezután egyből rájuk nézel és kifújod a levegőt. De ezt folyamatosan, de csak egyszer, nem loopolva, mert az hülyén nézne ki. X)

Remélem tudtam segíteni.

Ez a fenti nézés egyfajta "na mi a gyíkságot akarnak ezek tőlem", vagy "na már megint itt vannak ezek a gyapjasagyú hernyótalpasok" mimikai kifejezés.

2012. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!