Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bosszuljam meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nayon csúnyán átbaszott a volt barátom és most lehet hogy hülyégn hangzik de vissza szeretném, hogy még nagyobb pofont kapjon a bosszú által.
2011. nov. 26. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lépj tovább ..még ha szar is.

Fel kell nőni! Visszakapja,ha nem is holnap majd..

2011. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem megcsalt de hadd ne írjam le a történetet
2011. nov. 26. 23:47
 3/12 A kérdező kommentje:
őt már rég leszarom,nekem már más tetszik de vissza fogja kapni többszörösen!!!!!
2011. nov. 26. 23:48
 4/12 anonim ***** válasza:
ha annyira leszarnád,nem foglalkoznál vele .. :)
2011. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Elcsábított a sötét oldal, te már nem lehetsz jedi soha...
2011. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha veled történne ilyen te sem hagynád annyiban ;)
2011. nov. 27. 00:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért ne menj olyan biztosra..jobb,ha a mával törődsz,és nem a tegnappal úgymondva.Légy felnőtt,és ha már tényleg más tetszik,akkor vele foglalkozz ne egy p.cs exszel.
2011. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező:


pedig te voltál a kiválasztott :'(

2011. nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ha veled történne ilyen te sem hagynád annyiban ;)"


De nem is egy névtelen oldalon kérdezősködnék. Nyugi, ha itt akarsz ötleteket szerezni, akkor soha az életben nem fogsz bosszút állni rajta.

2011. nov. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Majd az élet cselekszik helyetted.

Pár hónapja még én is bosszút forraltam, meg hadi terveket szőttem, mit hova hogyan, de rájöttem, hogy csak magamnak ártok ezzel. El kell felejteni, hidd el, nem éri meg.

Annyit kívántam csak aznap amikor kidobott, hogy legyen boldog...

2 hét múlva betoppant hozzám a szőke herceg, akiről mindig is álmodtam, akire vártam, aki megfelel az elvárásomnak. Most boldog vagyok. :)

Pont ma láttam ex-fazont, és hidd el, bánta, hogy akkor elhagyott. Neki elég nagy bosszú lett...

2011. nov. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!