Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt tegyek? Kihasználtak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek? Kihasználtak és hazugságokat terjesztenek? Hogy bosszúljam meg? Tönkre akarják tenni a kapcsolatom.

Figyelt kérdés

Minden tavaly kezdődött.

Egy új fiú jött az osztályba, nem voltak barátai mindenki útálta, mert csak a külső alapján ítélték meg. Én első látásra beleszerettem. Úgy nézett ki ő is szeret, de később kiderült csak játszott velem,kissé dühös lettem, de a barátja maradtam.

Hagytam, hogy mindenki megutáljon miatta, de persze az igazi barátaim mellettem álltak és támogattak és a barátai lettek annak a fiúnak. Összeemlegettem vele, kavartunk...de aztán közölte velem, hogy neki ez csak egy jó szórakozás, játék, teljesen összetörtem, de még így is a barátja maradtam.

Eltelt egy kis idő, szerelmes lettem az egyik barátom bátyjába, összejöttünk és még most is jól megvagyunk.

De az a fiú, hazugságokat terjeszt, hogy hátha szakítunk, szerencsére a barátom, nem hisz neki, de nekem akkor is fáj. Azt terjeszti mindenkinek, hogy én a barátom háta mögött lefekszem vele, ami természetesen hazugság, mert soha nem feküdtem le vele. És persze a fél város elhitte és most egy ribancnak tart mindenki.

Minden módszert meg tettem, hogy leáljon az a fiú a hazugságok terjesztésével, beszéltem vele és rákérdeztem miért, azt mondta mert én is hazugságokat terjesztettem róla egy lánynak, de ez nem is igaz, soha nem mondtam róla semit, fáj, hogy nem nekem hisz aki egész végig, mindezek után mellette állt, hagyta, hogy megútálják és megvédte, igaz barátja volt, hanem annak amásik lánynak aki kibeszélte,keresztbe tett enki ahol csak lehetett és útálta. ő neki hitt nem nekem:(

És azt is mondta, hony nem tetszik neki, hogy mást szeretek nem őt.

Most mit kéne tennem? Teljesen össze zavarodtam? Hogyan álljak rajta bosszút? vagy nem is kéne bosszút állnom? mit kéne tennem? Mi lenne a helyes?

Kérlek segítetek...


2009. aug. 4. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg a barátodnak, hogy beszéljen vele, hogy álljon le, mert kap egy fülest. elég sunyi mitugrásznak tűnik a fiúcska, sztem megijedne a lehetőségtől:)
2009. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már próbált vele, beszélni össze is verekedtek, de a fiú azt, mondta ő nem fél... ha el is verik sem... és tény, hogy jó erőben van...
2009. aug. 4. 10:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ez a fiú egy hálátlan dög, és ráadásul irigy is, most, hogy nem vagy az övé, már kellenél, hogy játszhasson veled tovább? Ahhoz, hogy igazold magad annyi kell, hogy kérj egy őszinte beszélgetést azoktól, akik fontosak neked: pl. azért akarok beszélni veled 2 percet, hogy elmondjam, mi történt, remélem komolyan veszed a szavaimat, stb...csak nyugodt stílusban, hogy komolyan vegyenek.

A fiúval meg ne törődj, de ha bedurvul, ha nem áll le, és továbbra is rágalmaz, vegyél fel vele egy beszélgetést titokban, amiből kiderül, hogy tiszta vagy, és tedd fel netre. Kicsit aljas, de ő nem volt az?

2009. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eg gyerekes f@szkalap, őszintén szólva nagyon rosszul tetted, hogy elnézted neki, hogy szórakozik veled és az érzéseiddel. Igazi önző dög, csak az érdekli, hogy ő jól érezze magát, nem foglalkozik veled, vagy a kapcsolatoddal. Fétlékeny, de nem azért mert kellesz neki, hanem mert legyezgette a hiúságát, hogy játszadozhatott veled. Nem érdemes megbosszulni, ne süllyedj a szintjére. Viszont én nem állnék szóbe vele többet. Minek futsz utána, meg kérdezgeted, hogy miért csinálja? Kit érdekel? Az ilyen ezt se érdemli, és abból viszont lehet nagyobb gond, ha a barátod azt látja, hogy ennyire igyekszel ezt az egészet helyrehozni. Ne beszélj vele többet, ennyi. Ha valaki tudni akarja az igazat, az meg majd megkérdezi tőled, lényeg hogy akik fontosak, azok tuják hogy hazudott a srác.
2009. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazad van! nem fogok foglalkozni vele!
2009. aug. 4. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd :) de aztán így is legyen ;) Hergeld fel magad, legyél rá dühös, az erőt ahhoz, hogy ne gyengülj el és bocsáss meg neki.
2009. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ezt fogom tenni, nem érdemli, meg, hogy foglalkozzam vele!

mert biztosan élvezi, ha vele törődöm..nem fogok vele foglalkozni:)

Köszönöm a válaszokat és a segítséget!!!

2009. aug. 4. 10:59
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Röhögd ki ;)
2009. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)....
2009. aug. 4. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!