Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó egyeseknek ha pletyká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egyeseknek ha pletykákat terjesztenek a suliban?

Figyelt kérdés

Most derült ki a barátom számára (egyből elmondta nekem), hogy a barátai szerint én csalom őt. Állítólag a suliban, míg a barátom nincs bent, én más pasival szoktam smárolni és állítólag nem 1-2 helyről hallották a barátom haverjai.

A barátom elhiszi, hogy nem csalom meg, mert mindent elmondunk egymásnak, én is tudom, és a barátaim is tudják, mivel mindig velük vagyok szünetekben.

Tuti, hogy valami csaj kezdte el az egészet terjeszteni mert nem 2-3 csajról tudom 100%osan, hogy bejön nekik a barátom. Ő is kitart mellettem, szóval félni valóm teljesen nincs, mégis nagyon idegesít hogy például a barátom haverjai jobban hisznek 3 k*rvának (nem tudom, kiktől hallották), mint nekem, mikor egyébként jóban vagyok velük is.

Mi a jó az ilyen embereknek? Majd pont 6 hetes terhesen csalnám meg a pasim a suli közepén nem? (igaz, csak a barátom, a barátaim meg én tudjuk, hogy terhes vagyok) Aki az egészet kitalálta az is pont a leghülyébb időben...

Segítsetek, mit tehetném, hogy leállítsam a dolgokat, vagy hogy egyáltalán rájöjjek ki terjeszt ilyeneket? :/

Köszi.


2011. jan. 13. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a modern társas életben. Ezt soha senki nem fogja kinőni, baráti társaságban a más kibeszélése a fő téma, a cserfes tinilányoktól elkezdve az idős nagymamákig.
2011. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg Uri Gellert, hogy ki volt az
2011. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!