Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyeseknek a szenvedés miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beetlejuice kérdése:

Egyeseknek a szenvedés miért egyenlő a boldogsággal?

Figyelt kérdés
Volt 1 srác, már jó ideje beszélgettünk msnen, a külseje nem jött be nekem, de aztán a személyiségébe mégis bele szerettem, aztán amikor kezdte érezni, hogy már nem vagyok én se közömbös iránta, minden érdeklődését elvesztette irántam....
2010. aug. 17. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy mazochizmus. ^^"
2010. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az igaz.:D Csak nem értem, miért jó ez neki.:/ Én pl. utálok szenvedni.
2010. aug. 17. 08:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok : sok ember inkább szenved, mint hogy gondolkodnia kelljen azon, hogy hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban, és itt lényegtelen, hogy az a párkapcsolat meddig tart. Lehet, hogy fél attól, hogy kompromisszumokat kellene kötnie, vagy úgy érezné, lekötelezte magát, esetleg nem tud szeretni, és csak a szex lehetősége az, amit meglát egy lányban. De lehet, hogy félénk, nem volt még barátnője, és úgy érzi, nem áll készen egy kapcsolatra, ebben az esetben belül még nagyon gyerek. Majd felnő, ha képes vagy rá, akkor várd meg, próbáld rávezetni, hogy egy párkapcsolat nem a világ vége, és talán sikered lesz.
2010. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, szerintem lehetséges, hogy fél elkötelezni magát. Párkapcsolatai mondjuk már voltak, csak igen rövidek, és sopánkodott nekem, hogy nem talál magának már 1 normális lányt....Persze addig ügyeskedett, meg manipulált, amíg nem kezdtem el érzéseket táplálni iránta, akkor aztán felszívódott.
2010. aug. 17. 08:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Lehet, hogy azt hitte, hogy majd Te kapásból ágyba bújsz vele, vagy valami, amikor meg látta, érezte, hogy beleestél, inkább úgydöntött, felszívódik. Talán még senki sem volt belé szerelmes, és ettől megijedt. Amikor belém először szerelmes lett egy fiú, elmenekültem, mondjuk csak pár napra, és tisztára szívrohamot kaptam. Nem tudtam, hogyan mondjam meg neki, hogy én nem szeretnék kapcsolatot, mert ugye empátia, engem is hagytak már ott úgy, hogy elmenekültek mert szerelmes voltam.
2010. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez is meglehet, mondjuk én először arra gondoltam, hogy őt csak az elérhetetlen vonza, és amint látta, hogy már elérhető vagyok számára, úgy már nem kellettem neki. Igazából nem tudom, mi is lehet az egész mögött.
2010. aug. 17. 08:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Adok egy tanácsot : soha ne add egy férfi tudtára, hogy kell neked. A férfiakban ősidők óta dolgozik a vadászösztön, hagyd, hogy vadásszon rád. Ha ezekután elhagy, akkor nyilván csak unatkozott, vagy alkalmi szexpartnert keresett. Most így belegondolva a nőkben is van vadászösztön, de kevésbé domináns, mint a férfiaknál. Egy férfi szereti, ha lágyan elutasítod, de ott van a szemedben, hogy mégiscsak kell neked. Húzd az agyát, tégy úgy, mintha te lennél a jégkirálynő, de ne vidd túlzásba, mert akkor majd nem fogsz kelleni senkinek. Legyél kedves, bájos, és a lábaid előtt fognak heverni. Mindannyian.

2010. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszii, ez megfontolandó.:D Mondjuk egy jó ideig tényleg húztam az agyát, mert nem tudtam még megbarátkozni a külsejével, de aztán ez már nem érdekelt, mondjuk annyira így sem mutattam ki, az érzelmeiemt, csak azt, hogy már nem vagyok közömbös iránta.
2010. aug. 17. 08:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jó tippeket ad :), én fiú vagyok, alakulóban van egy kapcsolat, tudja h tetszik nekem, én is tudom hogy bejövök neki, de mikor ráterelem a témát, csalafintán mosolyog egyet, és olyan semmis, de mégis mindent mondó választ ad, amiből letudom szűrni , mi a szitu :), És már szinte meghalok érte :D,és egyszerűen addig nem nyugszok, amíg végre meg nem kaparintom az angyalom :)
2010. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!