Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sincs a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs a szerelmi bánatnál nagyobb szenvedés az életben?

Figyelt kérdés
Amikor valakit mindennél jobban szerettél, és mondjuk elhagy. Vajon a drogfüggők is hasonlót éreznek, ha nem kapják meg az adagjukat? Mert elvileg biokémiailag ugyanaz történik az agyban. Csak a szerelmi bánat még annál is több lehet. Hogy látjátok?
2010. máj. 23. 09:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nagy bánat valóban és nagyon nehéz elviselni. Bár van akiket nem visel meg, de engem például nagyon. Viszont szerintem azért vannak ennél nagyobb szenvedések is, hiszen gondolj csak arra, hogy ha valakinek meghal a gyereke. Nekem gyerekkorban meghalt a testvérem, a szüleimnek szerintem ennél nagyobb szenvedésük még sosem volt.
2010. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hidd el ezerszer szörnyebb dolgok vannak a világon a szerelmi bánatnál. Vegyük példaként a haláleseteket, nemi erőszakot, a bántalmazást, az éhezést, betegséget. Csak gondolj bele hányan szenvednek olyan körülmények között, amit még csak nem is lehet életnek nevezni... Vagy gondolj bele abba, hogy egy katasztrófa során az egész életed elveszik. Mindened oda lesz, és ez legyen emberélet, vagy vagyoni veszteség.

Látod máris könnyebb túlélni egy szakítást.

2010. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Persze, tudom. De amikor a másik ember volt az életed középpontjában, ő volt az életcélod. Hát szerintem felér egy halálesettel, ha elmegy.

Talán rosszabb is, mert még mással is együttélhet.

Most persze nem magamról beszélek, nincs most ilyen bánatom. Csak kíváncsi vagyok, ki mit gondol.

2010. máj. 23. 10:17
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Sokkal nagyobb bánatok is vannak, pl: Én reméltem nyerni fog a MSZP de nem, méj depresszióban vagyok azóta is :(

Ehhez képest a te baromságod semmi

2010. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

Ami szerelemmel kapcsolatos,nagyon mély sebet tud hagyni.Az már kérdéses,hogy pozitívat,vagy negatívat.

Van ,aki ezekből kilábal,és van,aki nem.

Én nem tudok,de mostmár nem is akarok belőle kilábalni..meg kell tanulni együtt élni a tudattal,és kész.

Szar,de ez van.

f/16

2010. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, sok nagyobb fájdalom van nála. Csak a szerelmi bánatot az emberek nagy része átéli, a többit viszont kevesek (gyerek halála, éhezés, stb.). Nem tudom, ha választani kéne a szerelmi bánat és egy negyedfokú égés között, én inkább a szerelmi bánatot választanám :P:P

17/F

2010. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
lelki eredetű szenvedésre gondoltam
2010. máj. 23. 10:59
 8/23 anonim ***** válasza:
hát azért inkább legyen mással boldog, minthogy meghaljon...
2010. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem elég a depressziómat elviselni...:S

F/18

2010. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szerelmes vagy, és elhagy az illető, vagy viszonzatlan a dolog, az tényleg nagyon fáj...De vannak ám ennél sokkal rosszabb dolgok is, amiket soha nem kívánnék senkinek. Fentebb írtak már néhányat...


Tegyük fel, hogy x. családtagja, y. gyógyíthatatlan beteg. Elmegy rákban, pokoli kínok közt, cirka 2-3 hónap alatt. A végén már a morfium sem segít. X végignézi tehetetlenül, ahogyan Y. testében minden tönkremegy a világon. ...Nem részletezem tovább. Ezeket a történeteket az élet írja, volt már nekem is részem hasonlóban. Hidd el, van, ami százszor rosszabb egy szerelmi bánatnál.

2010. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!