Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sincs a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs a szerelmi bánatnál nagyobb szenvedés az életben?

Figyelt kérdés
Amikor valakit mindennél jobban szerettél, és mondjuk elhagy. Vajon a drogfüggők is hasonlót éreznek, ha nem kapják meg az adagjukat? Mert elvileg biokémiailag ugyanaz történik az agyban. Csak a szerelmi bánat még annál is több lehet. Hogy látjátok?
2010. máj. 23. 09:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem attól nem lehet nagyobb szenvedés mikor egy pitbull letépi a farkad (:
2010. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 StephanieXx ***** válasza:
Szerintem van annál súlyosabb dolog.Ha például nem tudod kifizetni a számlákat...máris nem az a legnagyobb problémád,hogy ki hagyott el,s miért:)
2010. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szakítás után én mindig megkönnyebbültem eddig.

Ha meghalna vki, akit szerettem, az sokkal jobban letörne. Remélem, sokáig nem lesz mostanában ilyen...le is kopogom.

2010. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
igazat adok a kérdezőnek...nekem is a szerelmi bánat az, ami eddigi életemben a leginkább letört...soha többé nem akarom átélni :S
2010. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
mikor a szerelmed meghal az sokkal rosszabb megtaláltam életem szerlmét soha nem voltam enynire boldog és egynap kaptam egy hívást h meghalt már lassan egy éve történt és borzalmas midnennap fáj és sokkal jobb lenne ha tudnám h vkivel boldog vagy egyáltalán él
2010. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34 /N (én voltam az előző)
2010. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
hidd el van nagyobb szenvedés is. 39 éves vagyok. 14 és 25 éves koromban szívműtétem volt. egy autóbalesetben megsérült a nyakam. a nyaksérülésem miatt az agyam vérellátása nem voolt tökéletes, fűrészelés fözben elájultam és 3 ujjamat utána vissza kellett varrni. lovagláskor eltörtem a gerincem, érdekes módon még nem bénultam le. amikor a lovakat hiztam be esőben, belém csapott a villám. kell ennél több?
2010. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szia! Hú, ez egy jó kérdés. Hát én voltam már szerelmi bánatos, de az nagyon durva volt. Napokig sírtam, tiszta depi voltam, senkihez nem szóltam, nem ettem. Éreztem hogy fáj a szivem, de nem úgy mint akinek valami sziv problémája van, hanem máshogy. Nagyon tud fájni, aki egyszer úgy igazán átélte az tudja. Én tudom, és borzalmas.
2010. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A szerelmi bánat tényleg fájdalmas de csak azok 'halnak' bele akiknek nincs más az életében, barátok, munka....

ők álltalában csak magukat sajnálják.

Nagyobb szendvedés ha kiderül a 20-on éves gyerekedről hogy súlyos beteg.

2010. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok születtek és nagyon sokféle, köszi mindenkinek. Bár szerintem a szerelmi bánat is felér egy halállal, hiszen akit szeretsz, eltűnik az életedből. Talán még rosszabb is, mert mással lesz boldog. Persze ha valakink meghal, az több ideig tart és örökké bennünk marad. De intenzitásban szerintem hasonló a két dolog.
2010. jún. 24. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!