Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sincs a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs a szerelmi bánatnál nagyobb szenvedés az életben?

Figyelt kérdés
Amikor valakit mindennél jobban szerettél, és mondjuk elhagy. Vajon a drogfüggők is hasonlót éreznek, ha nem kapják meg az adagjukat? Mert elvileg biokémiailag ugyanaz történik az agyban. Csak a szerelmi bánat még annál is több lehet. Hogy látjátok?
2010. máj. 23. 09:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Bár szerintem a szerelmi bánat is felér egy halállal, hiszen akit szeretsz, eltűnik az életedből. Talán még rosszabb is, mert mással lesz boldog."

Ne haragudj, de te egy barom vagy. Mi az, hogy inkább haljon meg, minthogy mással legyen boldog? Szerintem inkább csináljon akármit, basszon át, csaljon meg, akármi, csak tudjam, hogy jól van.

2010. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
de van! Nyilván az adott pillanatban ezt gondolod, de gondolj a fizikai fájdalomra vagy arra, hogy mit csinálnál, ha a családoddal történne valami?
2010. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
lehet nem mindenki ért egyet persze, de szerintem a szerelmi bánatnál röhejesebb öngyilkossági ok nincs a földön...százszorta komolyabbak is vannak ahogy már előttem is említették
2013. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!