Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Így csak szenvedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Így csak szenvedés lesz belőle.

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy beleszerettem a legjobb iú haveromba...Ő csak annyi tud, hogy nekem még 7 hónapja tetszett...Mikor barátnője volt elég éltékeny voltam, és ha nem törődött velem, akkor meg dühös(nem akartam magamnak se bevallani, hogy bizony, bele szerettem). Gondoltam, ha majd elkezdődik a suli, és látom azokat, akik tetszenek, akkor majd elelejtem őt. Egyik nap találkozott a volt csajával, hívott engem is, de nem mentem, mert már egyszer ennek rossz vége volt...Elhatároztam, hogy kiszeretek belőle...és valahogy, elkezdtem vele távolságtartóan viselkedni. Belül megkeményítettem magam....és kérdezgeti, hogy mi a baj, meg, hogy tudja, hogy van valami bajom...én se tudom mi a baj, csak ilyen "kemény" lettem vele szemben, mint valami védekezőrendszer....de mint barát elveszíteni nem akarom, mert abba belehalnék...mite tegyek? mert nem bírom tovább....nem vagyok ennyire erős....köszönöm aki elolvassa....
2010. aug. 24. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Szívesen. FGF
2010. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a válaszokat is várom, köszi, hogy rávilágítottál
2010. aug. 24. 22:43
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Én is elolvastam, de most mit mondjak?

Mindenki midig ontja a hülyébbnél hülyébb, okoskodóbbnál okoskodóbb tanácsokat..(én is) XDD


Most csak annyit mondok, neked sem egyszerű.. bár mindenki magának csinálja.

2010. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Alastor22 ***** válasza:

Hát komolyan mondom, hogy te vagy az első, akinek itt azt mondom, hogy sajnálom.

Én is "játszottam" már ilyesmit.

Remélem már tisztáztad magadban, hogy döntés előtt állsz.

Ha tovább folytatod, el fog hidegülni tőled.

Ez téged is jobban meg fog viselni és a szeretetedből könnyen lehet gyűlölet iránta.

Még maradt egy választásod.

Ugye kitaláltad már melyik az?

2010. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó, persze igazad van, csak muszáj volt leírnom, mert elértem ahhoz a ponthoz, hogy úgy érzem nem bírom. Nem szeretnék ilyen lenni, de ez relexből jön.....megmodnani meg nem mondhatom meg neki....
2010. aug. 24. 22:50
 6/16 anonim válasza:
Baráttal szerintem egy kapcsolat olyan szempontból nem lehet jó, hogy a félelem végig benned lesz, hogy mi fog történni, ha a kapcsolatnak esetleg vége. Mert olyankor gyakran a barátság is odalesz. De ha te többet érzel, mint barátság, akkor pedig TE nem tudsz úgy viszonyulni hozzá, mint baráthoz. Szerintem a legjobb, ha kipuhatolod tőle, hogy ő mit szólna hozzá, persze a lehető legártatlanabbul. Úgy, hogy ha esetleg nemleges választ ad, akkor is megmaradjon a barátság olyannak, amilyen volt.
2010. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Alastor22.: köszönöm, és igazad van.

a másik választásnak arra gondolsz, hogy be kellene vallanom, vagy arra, hogy akármilyen nehéz, de ne legyek ilyen vele? amúgy igen, én is ettől féltem.....hogy így "haragudok " rá a semmiért

2010. aug. 24. 22:53
 8/16 A kérdező kommentje:

22:52 tudom, hogy más tetszik neki:) oda van a csajért:)

Azt meg nem akarom, hogy csak azért járjon velem valaki, mert "elesettnek" érez

2010. aug. 24. 22:55
 9/16 anonim ***** válasza:

El olvastam. Szivesen :D

ŐŐŐ...tanács :D az a baj hogy voltam hasonló helyzetbe, és én inkább tartottam a kapcsolatot vele tovább mintha semmi se lett vna annak idején. szerintem csináld te is ezt. közbe meg pasizz és számolj be neki ha történik valami. végülis haverok vagytok ;)

2010. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

22:58 vok, folytatom.

ettöl vagy megkönnyebül, h te már tul vagy rajta és minden mehet a régi módon( a barátságotok), vagy majd lehet hogy akkkor derül ki igazán h féltékenykedni fog-e vagy nem :)

2010. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!