Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Így csak szenvedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Így csak szenvedés lesz belőle.

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy beleszerettem a legjobb iú haveromba...Ő csak annyi tud, hogy nekem még 7 hónapja tetszett...Mikor barátnője volt elég éltékeny voltam, és ha nem törődött velem, akkor meg dühös(nem akartam magamnak se bevallani, hogy bizony, bele szerettem). Gondoltam, ha majd elkezdődik a suli, és látom azokat, akik tetszenek, akkor majd elelejtem őt. Egyik nap találkozott a volt csajával, hívott engem is, de nem mentem, mert már egyszer ennek rossz vége volt...Elhatároztam, hogy kiszeretek belőle...és valahogy, elkezdtem vele távolságtartóan viselkedni. Belül megkeményítettem magam....és kérdezgeti, hogy mi a baj, meg, hogy tudja, hogy van valami bajom...én se tudom mi a baj, csak ilyen "kemény" lettem vele szemben, mint valami védekezőrendszer....de mint barát elveszíteni nem akarom, mert abba belehalnék...mite tegyek? mert nem bírom tovább....nem vagyok ennyire erős....köszönöm aki elolvassa....
2010. aug. 24. 22:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

22:58:)

Igen, próbáltam már, akkor jobb volt:) De te mit csináltál, hogy ne legyen ennyire nyomorultul rossz érzés??

Amúgy pasik terén se állok valami jól.....sokat segített:) és én is adtam neki tanácsokat, mindenre reagálok, amit mond, de ha én mondok vmit, pl: kár, hogy xy nak van csaja stb....akkor van, hogy midnenki scak ennyit mond: :S szóval, jobb ha ezeket sem mondom neki:)

2010. aug. 24. 23:01
 12/16 A kérdező kommentje:

22:58:D

Ő már úgy tudja, hogy "nem érzek semmit":) de köszönöm, igazad van:) csak lennék túl ezen, és lenne midnen megint oylan mint volt, azaz legjobb barátság

2010. aug. 24. 23:03
 13/16 Alastor22 ***** válasza:

Természetesen próbálj meg vele nem távolságtartóan, barátságtalanul viselkedni, mert nem fogja ő sem kérdezgetni örökké, hogy mi a gond. Tudom jól, mért csinálod, de ennek egyetlen olyan következménye nem lesz, ami bármelyikőtöknek is kedvezne. Márpedig lesz következménye.

Én arra akartam utalni, hogy valljad be, amit érzel, mert a leírásodat olvasva nem arra következtettem, hogy tudod még játszani a szereped.

De ha érzel magadban elég erőt és tényleg a régi barátságot szeretnéd újra, akkor tűrj. Viszont úgy gondolom, eljutottál egy olyan pontra, ahol már semmi sem garantálja, hogy minden ugyanolyan lesz mint régen.

2010. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, ez most elgondolkodtatott. A szerepemet már tényleg nem tudom játszani, mert ez elég nehéz volt, ennyi elég.....Igazad van, semmi nem garantálj, hogy minden oylan lesz, mint rég....de megpróbálom. A bevallástól félek is, mert nem tudom, hogy reagálna rá.....holnap megpróbálok "normálisan" viselkedni, és megvárom a sulit, a többiek hogy hatnak rám, meg a mindennapos találkozás vele. Köszönöma válaszod, meglátjuk, hogy lesz a továbbiakban:) jó éjszakát kívánok:)
2010. aug. 24. 23:25
 15/16 Alastor22 ***** válasza:
Sok szerencsét és jobbulást! :)
2010. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
.__. csajok...
2010. aug. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!