Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért volt jó neki? Komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért volt jó neki? Komolyan kérdezem, hogy miért okoz örömet egyeseknek az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Barátomra rámászott egy csaj. Kocsmában, részegen. Tudta a csaj, hogy barátom nem egyedülálló, sőt, azt is tudta, hogy pontosan én vagyok a barátnője. Ennek ellenére csak nyomta nyomta magát neki (én nem voltam ott), sőt, olyat is felajánlott neki, hogy költözzön oda hozzá, és ingyen lakhat, ő meg minden nap kielégíti. Barátom ellökte, de valahogy csak sikerült szájoncsókolni a barátomat (persze azért tudom, barátom is benne volt, mert nem elég erélyesen hárította, de most nem ez a kérdésem, szóval erre nem kérek kommentárt. már amúgy is megkapta tőlem...). Azt is felajánlotta, hogy a barátom megdughatja a klotyóban. Végül barátom ellökte megint, és hazajött. Ez miért volt jó a csajnak? Ha két egyedülálló emberről lenne szó, akkor szíve joga, hogy kocsmai rötyiben dugassa magát, de TUDTA hogy a barátom nem egyedülálló, TUDTA hogy nem kamu a "van csajom" szöveg, hanem tudott rólam! Most boldogságot okoz mindezek ellenére belemászni valakinek a kapcsolatába? Most boldog attól, hogy bekavart? Épeszű ez a ribi? Azt hiszi, hogy még ha sikerül is úgy ficánkolnia, hogy lecsókolja a barátom, majd ő odaköltözik hozzá csak mert naponta kielégítené? Ezt mégis hogy gondolta? Engem komolyan érdekel, hogy mi jár az ilyen lányok fejében... Boldogság ez nekik?
2011. máj. 12. 07:25
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
még annyi lemaradt, hogy a sztori előtt pár héttel már kinézte magának a barátom, tehát nem csak egy részeg pillanat volt!
2011. máj. 12. 07:26
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy valaki párkapcsolatban él nem jelenti azt, hogy ne lenne hajlandó elhagyni jelenlegi párját ő érte. Pont ezért én is szoktam foglalt csajoknál próbálkozni.
2011. máj. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen rib@ncok mindíg is voltak és lesznek....

Kérdés a másik fél mit akar.....

èn sem értem......

2011. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
" részegen"... Innetől kezdve fölösleges bármin is gondolkodni.
2011. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

07:28

remélem hasonlóan jól fog esni, amikor valaki a barátnődet smacizza egy kocsmában.

ott kezdődik az egész gerinc dolog, hogy ha el akarok hagyni valakit, akkor elhagyom, és utána kavarok mással, nem párhuzamosan a kettő. amúgy meg a barátom nem akar elhagyni, sőt.

2011. máj. 12. 07:38
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Részeg volt....olyankor a többség, "hülyén őszinte".......

Lehet hogy józanul, tök szarul érzi magát miatta...

Meg hát csak az foglalt akin fekszenek.....

2011. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

sajnos nem. lemaradt, hogy az eset után még üzent nekem. azt üzente, hogy tiszteli a barátom, amiért ellökte, mert kevés srác tudná őt visszautasítani.


nemhogy ne haragudj, pofámról lesül a bőr vagy valami, hanem még esetlen köszönjem meg neki a rögtönzött hűség tesztet?

2011. máj. 12. 07:41
 8/31 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Én elküldeném ezt a ribancot a jó édesanyjába! Van autója,amit össze tudsz karcolni, mondjuk, ha arra jársz egy pénzérmével? Valahogy szívasd vissza!

Az viszont jó, hogy a barátod nem jött össze egy részeg libával. A barátod rendes, nem tehet róla, h belezúgott ez a lotyó.

2011. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már....volt egy barátnőm aki egyszer azért "szidott" össze (ENGEM) mert a pasim nem feküdt le vele....:)

Jót röhögtem szegényen és ennyi....ha megbízol a pasidban mit érdekel ki akar rámászni, úgysem fog nekik sikerülni, és ettől csak szánalmasak lesznek.....ha meg sikerül annál hamarabb tudod meg hogy ki kell dobni....

Mindig is lesznek olyanok akik ezt teszik, ezen nincs miért agyalni, meg idegeskedni......mint ahogy írtam ha komoly a kapcsolat úgy sem lesz semmi....

2011. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

hát gondolkodom amúgy, hogy megírom a csaj pasijának a történteket, hátha átgondolna a srác ezt-azt...


barátom nem csalna meg, pedig ott volt a lehetőség, és még csak meg sem tudtam volna, hiszen nem voltam ott. azért akkor is bánt, hogy egyáltalán a csókig hagyta elfajulni a dolgokat. de nem akarok álomvilágban sem élni, a férfiak többségének inkább imponál egy csaj nyomulása és felajánlkozása, mintsem kategorikusan az elején ellökjék... biztos azért gondolkodom így, mert nő vagyok, de ha egy buliban nyomná magát egy srác (mint ahogy szokott is lenni), akkor faképnél hagynám, ha továbbra is jönne, akkor meg le is oltanám a fenébe, hogy akadjon le rólam. jó lett volna, ha a barátom már azt sem hagyja, hogy nyomulgasson meg szájon puszilja, de történhetett volna rosszabb is, pláne hogy részeg volt. és maga mesélte el a sztorit, nem másoktól kellett megtudnom.

2011. máj. 12. 07:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!