Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért volt jó neki? Komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért volt jó neki? Komolyan kérdezem, hogy miért okoz örömet egyeseknek az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Barátomra rámászott egy csaj. Kocsmában, részegen. Tudta a csaj, hogy barátom nem egyedülálló, sőt, azt is tudta, hogy pontosan én vagyok a barátnője. Ennek ellenére csak nyomta nyomta magát neki (én nem voltam ott), sőt, olyat is felajánlott neki, hogy költözzön oda hozzá, és ingyen lakhat, ő meg minden nap kielégíti. Barátom ellökte, de valahogy csak sikerült szájoncsókolni a barátomat (persze azért tudom, barátom is benne volt, mert nem elég erélyesen hárította, de most nem ez a kérdésem, szóval erre nem kérek kommentárt. már amúgy is megkapta tőlem...). Azt is felajánlotta, hogy a barátom megdughatja a klotyóban. Végül barátom ellökte megint, és hazajött. Ez miért volt jó a csajnak? Ha két egyedülálló emberről lenne szó, akkor szíve joga, hogy kocsmai rötyiben dugassa magát, de TUDTA hogy a barátom nem egyedülálló, TUDTA hogy nem kamu a "van csajom" szöveg, hanem tudott rólam! Most boldogságot okoz mindezek ellenére belemászni valakinek a kapcsolatába? Most boldog attól, hogy bekavart? Épeszű ez a ribi? Azt hiszi, hogy még ha sikerül is úgy ficánkolnia, hogy lecsókolja a barátom, majd ő odaköltözik hozzá csak mert naponta kielégítené? Ezt mégis hogy gondolta? Engem komolyan érdekel, hogy mi jár az ilyen lányok fejében... Boldogság ez nekik?
2011. máj. 12. 07:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkinél más a határ nálam pl: egy csók még nem megcsalás.....én szoktam flörtölni egy egy buliban és néha megesik hogy elcsattan egy puszika, a pi a hevében, de több soha és eszembe se jut tovább.....tudod én úgy vagyok ezzel hogy mindenkinek kell egy kis megerősítés egy idő után, 9 éve vagyok együtt a barátommal és néha igen is jól esik ha nyomul rám más is, mert ettől érzem magam még kívánatosnak, és ettől van önbizalmam kapcsolatunkban is.....de én soha nem kezdeményezek senkinél.....
2011. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
örülök, hogy olvasok más megközelítést is, mert legalább nem csak a magam szemszögéből látom a dolgokat. de ettől függetlenül rohadtul dühös vagyok a csajra! mert ha legalább nem tudta volna, hogy a barátom velem van, több mint egy éve!
2011. máj. 12. 08:21
 13/31 anonim ***** válasza:
Utálom az alkoholistákat nőben,férfiben egyaránt..
2011. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
őket én sem preferálom, de attól, hogy buliban valaki részeg vagy spicces, még nem alkoholista. sokmindent az alkohol számlájára lehet írni, de a csaj, ahogy írtam, már előtte is kinézte magának a barátom, józanul.
2011. máj. 12. 08:48
 15/31 anonim ***** válasza:
54%
És akkor mi van? Itt egyedül a barátod a ludas. A csaj nem tehet semmiről, bár igaz, nem szép dolog kapcsolatban élő emberrel kikezdeni, ki tudja, lehet abban bízott, hogy majd egyszer elhagy téged a barátod érte. Szóval itt a barátodat kell kérdőre vonnod, nem a csajt. Ő csak meg akarja szerezni a srácot, aki tetszik neki, ami egy teljesen normális folyamat. Még akkor is, ha részeg, és csak egy ostoba liba.
2011. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

"Ő csak meg akarja szerezni a srácot, aki tetszik neki, ami egy teljesen normális folyamat. "


normális, ha az illető szabad. nemár hogy pont az én barátom az egyetlen pasi a földön. amúgy meg pasija van, szóval duplán kis kurv@.


kérdőre is vontam a barátom, ahogy írtam is. de most nem rajta van a hangsúly, hanem azon: ha egy lány tudja, hogy valaki foglalt, és az illető közli is vele, hogy foglalt, akkor jó érzés mégis beletúrni mások kapcsolatába? és ha fordítva történne, akkor meg fröcsögő szájjal joga lenne elhordani minden kvának a rivális csajt?

2011. máj. 12. 09:19
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a szerelem nagyúr ugyebár. Szerintem amúgy örülj ennek az esetnek ilyenkor tudod, h tényleg olyan erős-e a kapcsolatod, mint gondolod. Én a barátommal 4 éve jöttem össze, amikor megismerkedtünk, mindkettőnknek volt valakije. De minden jel arra utal, h ez önmagában még semmit nem jelent. Életünk legnagyobb hibája lett vna nem belekezdeni ebbe, mert volt valakink. Azóta együtt élünk meg minden.

Igaz ugyan h mi nem csináltunk semmit amíg nem szakítottunk, még csók sem volt, ellenben mégis megcsaltuk a párjainkat, mert megöleltük egymást, odabújtunk egymáshoz és ez sokkal durvább megcsalás, mint a csók, v a szex, ami semmit nem jelent.

Úh. mióta ez megtörtént velem, azt mondom, inkább szex, mint ölelkezés :D

2011. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
hát igazad van, az érzelmi megcsalás rosszabb, mint a sima testi. de a sima testi is rohadt sz.rul tud esni. pláne azért, mert egy érzelmi után kivágnám. a testi után meg mivel szeretem és tudom hogy szeret, megbocsátok, és marad a kételkedés, bizalmatlanság, félelem, szorító érzés...
2011. máj. 12. 09:32
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de ze nem volt igazi megcsalás, inkább rázd meg magad és felejtsd el. A nagymamám nagyon bölcs nő, 50 éve házas, és azt mondta, egy kapcsolat csak akkor működőképes, ha mind a két fél képes felejteni. Fogadd meg a tanácsát, különben megmérgezed a kapcsolatodat, mert nem vagy képes TÉNYLEGESEN megbocsájtani.
2011. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
hát mondasz valamit és igyekszem. csak sajnos nem könnyű, de igyekszem!
2011. máj. 12. 09:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!