Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bosszuljam meg, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bosszuljam meg, amit tett? És hogyan tegyem ki?

Figyelt kérdés

7éve "boldog" kapcsolatban élek...Barátom nemrég bevallotta, hogy félrelépett 1,5-2 évvel ezelőtt 1(inkább nem írok minősítést)csajjal.

A helyzet az, hogy én ezt nem tudom csak úgy elfelejteni/megbocsátani, főleg mióta utánanyomoztam a dolgoknak(beleolvastam néhány nem nekem címzett e-mailbe). Pasim-mikor már megunta a kicsikét-olyat írt neki, hogy ha nem hagyja békén, megverem ( a csajt), mikor nem is tudtam az egészről...A csajszi engem szidalmaz a leveleiben, meg fenyeget, miközben szerintem nem én vagyok rossz!Nos a lényeg az, hogy nem igazán felejti el ő sem a dolgokat vagy még szerelmes, nem tudom, de múltkor észrevettem, hogy LESKELŐDTEK UTÁNAM AZ ANYJÁVAL EGYÜTT!!!Na ez a nem mindegy!Legszívesebben széttépném az arcát, de ezt nem tehetem meg a következmények miatt. Mit csináljak ezzel a qvával?

Ja, és páromtól is szeretnék szabadulni, de nem bírja felfogni, nem költözik haza és ő is fenyegetőzésbe kezdett.

Ötletek?


2010. nov. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle mindenképp, ha nem megy el, kérj segítséget rokontól/baráttól. A csajjal meg tényleg ne foglalkozz, nem éri meg lesüllyedni az ilyen emberek szintjére.
2010. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Írd meg a csajnak, hogy Neked fogalmad sem volt az egészről. A pasidat rúgd ki, meséld el neki, ha nem hagy békén, feljelented zaklatásért és nemi erőszakért. Ne hagyd, hogy kidumálja magát, az ilyen ember szart sem ér, és nem mellesleg emberileg is elég gerinctelen ergo egy nagy nulla.
2010. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egy ilyen emberrel vagyok 15éves korom óta, de csak most nyílt ki a szemem!ááá, ez nagyon gáz

Csaj előtt nem fogok meghunyászkodni, az biztos vagy vmi nagy dolgot teszek vagy semmit.Nem tudom.

Utálok pletyka tárgya lenni.. anno biztos mindenki rajtam röhögött...

2010. nov. 23. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd meg a lánynak, hogy mostantól áldásod rájuk, a barátodat zárd ki, esetleg kombináld a kettőt, és a lánnyal üldöztesd el a pasit a házadból. Ajánld fel a lánynak, hogy nálad várja meg a barátodat, vagy ilyesmi.
2010. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!