Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bosszuljam meg az orokos...

Hogy bosszuljam meg az orokos gonoszkodását a kis r*bancnak?

Figyelt kérdés

Már 4 éve,azaz 12 eves korunktol rontja a levegot.Az életcélja a feltunes,mas kapcsolatat megrontani,baratokat ossszevesztetni,mindenki képébe nyalizik,aztan kest dof a hataba az embereknek. Teljesen ignoráltam,de most,hogy az én szerelmemnél is beprobálkozott végleg betelt a pohar.Es bunhodni fog,azt akarom hogy erezze a sajat testen at a fajdalmat amit mindenkinek csinalt!!Vegig ment rajta a fél kerulet,bar meg csak most toltotte be a 15-ot,megis azt hiszi magarol,hogy o szarta a spanyol viaszt!

Van pár olyan ismerosom,akikkel inkabb nem allok szoba ha lehet,de ok barmire kepesek.Azt nem tudom mit csinaljanak azzal a doggel. Adnátok pár tippet? Gondolkoztam,ejjel a folyoba dobáson,de ez azert tul durva,belehalhat. Valami utos kene,amire emlekzni fog egy eletre


2011. aug. 9. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
próbáld ki valamelyik játékot a Fűrész sorozatból
2011. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nemmegoletni akarom :)
2011. aug. 9. 00:57
 3/16 anonim ***** válasza:
Tudnod kell a gyenge pontjait. Aztán, arra valami ütőset beszólni... Leégetni... Mindenkinek vannak gyenge pontjai, csak ügyesnek kell lenni, hogy megtaláld. Ha az meg van, győztél. :)
2011. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyúld le a telóját, a személyes adatait, v próbálj belépni fbjére.
2011. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
osztálytársad? nekem már csak volt /hála az égnek/ egy ilyen osztálytársam. én sose voltam az, aki ezt eltűri. de csak olyanokat csináltam, hogy óra közbe leöntöttem a kabátját almalével, bevizeztem az ajtó előtti részt mikor jött ki a fürdőből osztálykiránduláskor, és elintéztem, hogy szaladnia kelljen. akkorát esett.. még a klónjai is nevettek. :)) persze sosem tudta meg, hogy én voltam. vagyis talán. mindig azt mondogattam, hogy "visszanyal a fagyi.." amúgy tudnod kell mi a gyenge pontja. az, ha megalázzák, kinevetik pl. dobj össze valami keményet, az ilyenek megérdemlik. :D tedd is fel netre a videót! :D
2011. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de a szo itt mar mit sem er..itt tettek kellenek :/ es amugy nincs gyenge pontja..mert meg a legjobb baratnoje pasijara is ramaszott ahogy a lany bement a masik szobaba :/
2011. aug. 9. 01:07
 7/16 A kérdező kommentje:
ha valahogy fel tudnam torni az fb-jét,az megoldana mindent. de hacker programok mar egyszer tonkretettek a gepem..magamnak nem tudom elintezni ezt :/
2011. aug. 9. 01:09
 8/16 anonim ***** válasza:
fb feltörése nem elég jó. hamar megtudják hogy nem az igazi vagy, az meg úgy már nem poén. sőt, még az ip-det is simán kideríthetik szerintem.
2011. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"sőt, még az ip-det is simán kideríthetik szerintem"


Azzal aztán mit kezdenek? A rendőrségnek lenne maximum joga kikeresni a felhasználót, de még ha be is menne maximum kiröhögnék. Írd be a születési évét, a nevét becézve, a kutyájának a nevét vagy hasonlók. Az emberek 50%-a ilyeneket használ.


Másik dolog, hogy a gyenge pont mindig ott van, figyelj, gondolkozz következtess. Ha nagyon támadó, akkor valószínűleg fél valakitől, míg ha visszahúzódó de arrogáns, megvető akkor szenved a családja miatt. A támadások mindig segélykiáltások.

2011. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, nem tudok segíteni, de eszembe jutott erről egy szám. Esetleg mutasd meg neki, hátha magára ismer. Ha nem akkor magyarázd el neki.

http://www.youtube.com/watch?v=dNa1ebwPDF4

2011. aug. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!