Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bosszuljam meg az orokos...

Hogy bosszuljam meg az orokos gonoszkodását a kis r*bancnak?

Figyelt kérdés

Már 4 éve,azaz 12 eves korunktol rontja a levegot.Az életcélja a feltunes,mas kapcsolatat megrontani,baratokat ossszevesztetni,mindenki képébe nyalizik,aztan kest dof a hataba az embereknek. Teljesen ignoráltam,de most,hogy az én szerelmemnél is beprobálkozott végleg betelt a pohar.Es bunhodni fog,azt akarom hogy erezze a sajat testen at a fajdalmat amit mindenkinek csinalt!!Vegig ment rajta a fél kerulet,bar meg csak most toltotte be a 15-ot,megis azt hiszi magarol,hogy o szarta a spanyol viaszt!

Van pár olyan ismerosom,akikkel inkabb nem allok szoba ha lehet,de ok barmire kepesek.Azt nem tudom mit csinaljanak azzal a doggel. Adnátok pár tippet? Gondolkoztam,ejjel a folyoba dobáson,de ez azert tul durva,belehalhat. Valami utos kene,amire emlekzni fog egy eletre


2011. aug. 9. 00:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
01:04es vok; fbhez nem kell hacker program legtöbbszor a jelszó a saját v vmelyik pasijának neve születésnapja; esetleg együttes vagy bármi ami közel áll hozzá. ill, ha a telót lenyulod ott valszeg be lesz jelentkezve fbre.
2011. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyébként hidd el a szavaktól érezheti magát rosszabbul. Aki köcsö.gösködik annak tényleg van valami lelki baja.

Ja, mond ezt neki : sajnálom anyádat gyereket várt oszt te jöttél.

:D

egyszerű és ütős ha erre meg gyengén reagál, akkor valami családi pproblémája lehet, talán azt hiszi, hogy nem szeretik eléggé... ( amikor én ezt a poént elsütöttem mondjuk, meg akart verni az illető... :D ) tehát éreztesd vele, hogy mennyire értéktelen, meg hogy egy ilyen r.banc senkinek sem kell, mert stb. Stb. Ha jobban ismerném a helyzetet tudnék vmi frappánsabbat is írni. :) de valószinű, hogy szeretet hiányos. Elég gyenge pont.

meg, a lányoknál örökké bennül marad, ha durván leszólják a kinézetüket. Ha nem mutatja ki, hogy rosszul esett neki, mélyen akkor is benne marad.

amikor én csesztettem valakit ( szintén bosszú... :D ) akkor sose hagytam szóhoz jutni, mindig mondtam neki h milyen ocsmány, és látszott rajta, hogy rosszul esett neki.

2011. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ismerős ez a helyzet.Nekem is volt egy ilyen osztálytársam és mindenáron járni akart velem,de én meg nem akartam vele járni.Összejöttem a barátnőmmel és az a csaj meg nekiment a barátnőmnek azért mert jár velem.Meg hívogatta a barátnőmet hogy te büdös k*va megdöglesz.na akkor nálam betelt a pohár.Átmentem a csajhoz és nem akart beengedni,kijött a bátyja és mondtam neki hogy állítsa le azt a kis k*vát mert szétverem a fejét ha mégegyszer valami ilyet csinál.(nem szoktam lányokat bántani,de a szeretteimért mindent)Az iskolában elmondtam mindenkinek hogy milyen kis sz*ar keverő,és mindenki kiutálta.Szerintem tedd te is ezt.És bocs a hosszú szöveg miatt.

17/F

2011. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit hogy csináljon róla előnytelen képeket, és rakd fel napiszarra :D
2011. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
vagy mittomén Pedomacira xD
2011. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy mindenki utálja,mert mindenki tud a mocskos dolgairol. De valahogy mindig vannak olyanok akikkel éppen joba van mert benyalja magát..azok meg elhiszik a kis naivak hogy megvaltozott :)
2011. aug. 10. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!