Hogyan bosszuljam meg?

Figyelt kérdés

A történet: van az osztályban egy idióta, bunkó abszolút hülye gyerek, aki újabban egy másik (régen normális...) "haverjával" folyton rá van szállva azokra a lányokra, akik nem az ún. menők közé tartoznak (Nem festik magukat, vagy nem járnak haskidobós pólókan, nem mutogatják és fogdossák egymás mellét, nem lógnak napi 25 órát facebookon stb.). Múltkor elvittem a telefonomat a suliba, persze tilos meg minden. Az a 2 barom meg, amikor a pólómba csavartam bele, elvették, (azt hittem, elhagytam, lementem keresni, stb.) aztán a padom alá dobták, ami hangosan koppant, tanár észre vette, leszidott, szerencsére nem vette el. Aztán az osztályfőnöknek is "finom" célzást tett arról, hogy bekapcsolt telefonnal járok. Ha úgy nézzük, nem olyan súlyos dolog, nem kaptam beírást, nem rúgtak ki, vagy ilyesmi, csak az egészben az a legfelháborítóbb, hogy ők is ugyanúgy hozzák a suliba a telefont, a menő csajokat pedig nem köpik be, akik mellesleg órán is facebookoznak.

Annyira mérges vagyok, legszívesebben bemennék a buszmegállóba és nekiugranék, össze-vissza karmolnám vagy csípném vagy harapnám vagy rúgnám vagy bármi ilyesmi. Viszont ez annak lenne a jele, hogy semmivel sem vagyok náluk intelligensebb.



2012. ápr. 18. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg inkább miért utálnak ennyire téged, mi bajuk veled. Amúgy gondolom elég kis sivár életed lehet, főleg mert ennyit "fikázod" a "menő" csajoakt, akik meg nyilván nem az eszükkel fogják sokra vinni.

De érdekes az az iskola is, hogy tilos telefont bevenni...

2012. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
(Egyébként, ha a szövegben félreérthető lenne, nem a tanár, hanem a nyomi gyerek tett célzást arról, hogy bekapcsolt telefonnal járok. Amikor miatta kerültem bajba -.-. Legalább nem tudták bizonyítani.)
2012. ápr. 18. 22:05
 3/11 A kérdező kommentje:
Kommentelő, én tökéletesen meg vagyok elégedve az életemmel. Attól még, hogy lestrébereznek, vagy ilyesmi, nem szerencsétlen vagyok. Vannak barátaim, akik nem "kockák", szóval nem szemüveges fogszabályzós folyton hosszú pólóban járó deszka csajok vagyunk. Hál'Istennek már csak a alkati adottságaim is legalább olyanok, mint a nagyszájúaknak, a jövőm 5 évre megalapoztam, ezzel messze elhagytam őket. Semmiben sem irigylem őket, csak szánalmasnak tartom a gyerekes viselkedésüket, valamint az a két nyominger annyi agysejttel sem rendelkezik, hogy értelmes választ adjon. "Hagyjál már! Menj már innen! Jól van kopjál már le ba**d meg!" Tárgyalni nem érdemes velük. Annyiban nem hagyom a dolgot, hogy még jobban rám szálljanak, és azt higgyék, megalázkodom, eltűröm a sértést. (Az ilyen osztálytársamat minden hónapban megverik a LÁNYOK...) Hát akkor mi maradt? bosszúúú... (És bocsi a hosszúért)
2012. ápr. 18. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

A bosszú semmit sem old meg és neked is csak rosszabb lesz.

Én is voltam körülvéve egy időben ilyen nyomorult, primitív majmokkal. Kommunikáció nélkül tuti nem fog változni a dolog, max ha nő az IQ szintjük. De ahogy elnézem te is rendesen lenézed az embereket.

2012. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a heves modorért, általában nem ilyen vagyok, csak ha felgyűlik bennem az indulat, akkor nem tudom tovább elnézni/eltűrni mások viselkedését. Nem vagyok lenéző, vagy beképzelt, hisz nekem is nagyon sok rossz tulajdonságom van. Tisztában is vagyok velük.
2012. ápr. 18. 23:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok lenéző, hogy ha kitör a botrány bármely emberek között, én vagyok az, aki békít, akkor is, ha engem bántottak pár hónapja. Ez egy érdekes folyamat. A vallásos neveltetés miatt is belém olvadt, hogy az emberben a jót próbáljam meglátni. Ha mutogatja magát, midig azt mondom, van egy belső, jobb oldala is. Ha unintelligens, bunkó, azt mondom, nem ő tehet róla, de legalább meggyőző. És ilyenkor mindig fordítom a rossz tulajdonságokat. Sajnos ezt használják ki bennem. És ha elönt a méreg, akkor háttérbe sorul a vallás, és győznek a gének. És akkor szemre tudnám hányni mások hibáit.
2012. ápr. 18. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, elhiszem, hogy aranyos vagy:)

Szabad megkérdeznem, hogy hány éves vagy? Sokat kell még itt kibírnod a suliban? Barátaid nem állnak ki melletted?

Semmi rosszat nem tettél? Nem féltékenyek rád? mi lehet szerinted a baj?

2012. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
14/15, még nem töltöttem be. utolsó évemet járom általánosban, szülők, ha hazamegyek és mérgesen elmesélem, mi történt, azt mondják, ezt a félévet még bírd ki. Az a baj a barátnőimmel, hogy bár nagyon jók, kedvesek, inkább meghúzódnak, ha én vagyok bajban. A két legközelebbi két ellentét. Az egyik meghúzza magát, midig kerüli a konfliktust, a másik pedig keresi azokat. Szerintem úgy a kettő között lehetek jellemben. Az utóbbi az, aki mindig felteszi a kérdést "Miért utáltok? Mi bajotok van velem?" Én mondtam neki, hogy felesleges. Úgyis tudjuk a választ. Ezek abból élnek, hogy másokat kiidegelnek. Örömüket lelik benne, és hírnevet is szereznek ama "felsőbb rétegekben". Engem eddig egyszer sem sikerült felhúzni, mert túltettem a gyerekes dolgaikon. De annyira ledöbbentett az a hitványság, az a kiterveltség(nem tudtam, hogy gondolkozni is képesek), hogy egyre messzebb mennek, és azt várják, hogy egyszer majd sírva fogok elrohanni.
2012. ápr. 18. 23:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Elég értelemmel rendelkező ember nem keveredik gyerekes vitákba, ezért inkább nézek megvetően rájuk, és elsétálok, ha próbálnak idegesíteni. Viszont azzal a rosszabb faja genetikával rendelkezem, hogy ha bedurvulnak,akkor én is. Amit nehéz tűrtőztetni. Ezért van, hogy néha fel sem veszem, amit mondanak, néha meg elönt a méreg.
2012. ápr. 18. 23:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen b.uzik voltak?

Próbálj megnyugodni és ne rágódj ezen. Tényleg igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy már csak xy nap van hátra.

Majd a gimiben biztos értelmes, értelmesebb emberek lesznek.

Lesz jó sok új barátnőd, barátod és biztos lesz olyan fiú is, akinek nagyon bejössz és beveri az arcukat ezeknek, ha kell:P

Menj aludni, mert ilyenkor késő van és nem egészséges az éjszakázás. Szép álmokat:)

2012. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!