Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az a válasz, ami a hogy...

Mi az a válasz, ami a hogy vagy kérdésre olyat sugall az embereknek hogy teljesen rendben vagyok és nincs semmi hátsó szándékom, nem agyalok semmilyen problémán, de mégsem az a tipikus hogy nincs semmi, elvagyok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, jól"?

"Jól"?

"Miden rendben"?

2012. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Köszönöm, jól", esetleg kiegészítve azzal, hogy "semmi érdekes". De igazából nem kell ezzel nagyon foglalkozni. A "Hogy vagy?" kérdés az esetek 99%-ában csak formaság, a kötelező válasz a "Köszönöm, jól, és te?", a kérdezőt kicsit sem érdekli, mi van veled.
2012. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Prímán!
2012. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem minden okes, megvagyok.

Alakulnak szepen a dolgaim.

Elem az eletet, elni meg tudni kell, en meg nagyon tudok....xD

Palyan vagyok.

Meg nem tevesztettem palyat.

Valahogy tovabbra se erzem magamhoz kozel az emo eleterzest, szoval elvezem az eletet.:DD

Az ongyilkossag gondolata tovabbra se foglalkoztat...:)))

No stress!

Nyertem a lotton!

Orokoltem egy hazat!

Engem eddig meg elkerult a valsag-eleterzes le is kopogom..xDD

Jol vagyok kosz, babrald a hajad...majd nyogd be szted ez a hajszin/frizura jo ? A kerdezo ebbol kovetkeztethet, h a legnagyobb problemad a hajad szine....xD


Bocs a vegere elhulyeskedtem a valaszokat...

2012. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!