Szánalmas a kokárda?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 15:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
96%
Én is felvettem Londonban is, nem hiszem hogy a kokárda szánalmas, ilyenkor igazán megtehet annyit az ember, hogy kicsit visszagondol a 48-ban történtekre.
2012. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
53%
Én külföldön tanulok 17 éves vagyok és reggel óta rajtam van!!Te vagy a szánalmas,hogy ilyen tiszteletlen vagy !
2012. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 tetro ***** válasza:
77%
Az a szánalmas, hogy ez a kérdés felmerülhet az országban. Az a szánalmas, hogy egy olyan jelkép, ami a nemzeti összetartozást hivatott képviselni politikai eszközzé vált, és ahelyett hogy bárki büszkén viselhetné és ünnepelhetne, a politikai hovatartozását fejezi ki vele. Igen, az a szánalmas, hogy a politikai elitünk ezt is megteheti.
2012. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
78%
Az a szánalmas hogy azt itthoni magyarokban felmerül ez a kérdés és sokan nem hordják vagy ciki , a külföldön élő magyarok viszont büszkén viselik.Ez nem gáz?Nem gáz hogy a külföldön élő magyarok jobban összetartanak mint az anyagországban élők?
2012. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
51%
Szánalmas az, akiben ez a kérdés felmerül. A kokárda pedig SZAKRÁLIS. Magyarul: SZENT.
2012. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
65%
Nem szánalmas, és egyáltalán semmi problémám nincs senkivel, akin kokárda van, de én nem teszem fel, nekem eléggé elvették tőle a kedvemet még 2002-ben. Azóta bennem sajnos elég keserű emlékeket ébreszt, ha valaki azt mondja, hogy fel kell tennem.
2012. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
95%

# 5/16


ez az, örülök, hogy a cigányproblémát is sikerült iderángatni egy fél mondattal!


egyébként szerintem egyáltalán nem szánalmas, én pl. az iskolában öltönyt csak az ünnepségre vettem fel, de a kokárda egész nap kinn volt, egyrészt a hagyomány, másrészt ötletesnek tartom, hogy mindenféle csinnadratta és puccbavágás nélkül kifejezheted tiszteleted a nemzeti hősök előtt.

2012. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Bartichello ***** válasza:
71%
Én úgy gondolom hogy nem szánalmas, de azóta sokat vesztett az értékéből amióta az Orbán felhasználta ezt, hogy akin nincs ilyen az nem ért egyet vele, nem fideszes, kinek mi jött le. Sokan még júniusban is horda, na az viszont Szánalmas volt. Sajnos én azóta nem hordok. De baj hogy nem hordok ? Ha vannak érzéseim a hazám fele, azt kokárda nélkül is érezhetem. Nem a kokárda kitétele teszi az ember Magyarrá.
2012. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
65%
Fajna neked a szived,mert nem teheted ki a kokardat,ha Erdelyben elnel,ezt garantalom neked!!!Mert igenis ,nagyon sok hely van Erdelyben, ahol nem teszik ki az emberek a kokardat...az igazsag az ,hogy nem merjuk kitenni!!!Ennek persze szamtalan oka van,de csak 3-at emlitek...a mult ,a jelen ,a jovo!!!Remelem megertetted amit mondani akartam,orulj ,hogy kituzheted a kokardat!!!
2012. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
A kokárda nem szánalmas, sőt! Az a szánalmas, szemét dolog amit a politikusok(szinte az összes!!!) művel vele és az egyik legtisztább ünnepünkkel!
2012. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!