Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok erről a szituáci...

Mit gondoltok erről a szituációról? Szerintem igencsak szánalmas.

Figyelt kérdés

Westendbe voltunk barátnőmmel, és szoknyába mentem, nincsenek vmi piszkafa lábaim, de nem is vagyok vmi hú de kövér.

Na, és épp vettem valamit, miközben a barátnőmhöz odament egy nő, és ezt mondta neki: "Figyelj most ez a lány hogy képzeli hogy ilyen vastag lábakhoz felvesz szoknyát?! Én sztájliszt vagyok és én tudom mi a jó..én ezt nemértem .. na jójó mindegy,megyek" - és elhajtott, barátnőm meg se tudott szólalni, én meg miután elment, azután néztem láttam, hogy beszélt valakivel.

A nő 40-45 év körüli, nem valami szép nő volt .. és szerintem ez ritkanagy pofátlanság, hogy a BARÁTNŐMHÖZ megy oda és mondja problémáját, és nem az én szemembe mondja. Akkor még nem is zavart volna. De alapból szerintem semmi köze nincs hozzám ... -.-" Mindegy amúgy nem nagyon érdekel az eset, csak kíváncsi vagyok rá, Ti mit gondoltok erről. :D


2010. nov. 16. 18:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Chh. -.-" :DD
2010. nov. 16. 18:34
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nos erre mondják azt, hogy nagy az Isten állatkertje
2010. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt véletlenül alkohol hatása alatt a nő? A részegek szoktak mindenféle vadidegenhez odamenni és okoskodni:D
2010. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

egy tipikus okoskodó sznob vén k.rva :) úúúútálom az ilyeneket. egy :foglalkozzon magával, kettő :tartsa meg a véleményét mert senki nem kérdezte.

de az tuti ha hozzám odajött volna elküldöm egy melegebb éghajlatra.

2010. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát az lett volna :D csak h nem merte ám nekem mondani ... :D
2010. nov. 16. 19:11
 6/14 anonim ***** válasza:

képet kérünk!

majd én megmondom h jól áll-e

(így látatlanban is igen)

2010. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is láttam már nem egy olyan összeállítást, ami előnytelen volt az illetőnek, mégse jutna eszembe oda menni, és beszólni. Egy tapló a nő, ennyi! Persze ilyen estben úgy ledöbben az ember, hogy szólni sem tud, de érdemes lett volna visszaszólni, és felhívni a figyelmét a saját hibáira, hogy legyen mivel foglalkozni.
2010. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudoom, de én csak akkor tudtam meg, hogy mit mondott, mikor már elment .. énmeg csak nemfogk utánamenni ... itt a kép:

[link]

2010. nov. 16. 20:10
 9/14 anonim ***** válasza:

... én anorexiás koromban láttam mindenkit kövérnek magam körül, meg magamat is persze.

Lehet, hogy ő is az, vagy csak a munkája miatt folyton 40 kilós nőkkel dolgozik.

Ettől függetlenül természetesen nem egyszerűen bunkóság, hanem teljes k.o., amit csinált, nem normális... természetesen nyugodtan hordjál szoknyát továbbra is, ha abban érzed jól magad (láttam a képet), és nem zavar a figyelem, amit vonzol vele - de ezt úgyis tudtad magadtól is :D

2010. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
úgy nézel ki mint egy sarki qrva, már bocs...
2010. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!