Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok erről a szituáci...

Mit gondoltok erről a szituációról? Szerintem igencsak szánalmas.

Figyelt kérdés

Westendbe voltunk barátnőmmel, és szoknyába mentem, nincsenek vmi piszkafa lábaim, de nem is vagyok vmi hú de kövér.

Na, és épp vettem valamit, miközben a barátnőmhöz odament egy nő, és ezt mondta neki: "Figyelj most ez a lány hogy képzeli hogy ilyen vastag lábakhoz felvesz szoknyát?! Én sztájliszt vagyok és én tudom mi a jó..én ezt nemértem .. na jójó mindegy,megyek" - és elhajtott, barátnőm meg se tudott szólalni, én meg miután elment, azután néztem láttam, hogy beszélt valakivel.

A nő 40-45 év körüli, nem valami szép nő volt .. és szerintem ez ritkanagy pofátlanság, hogy a BARÁTNŐMHÖZ megy oda és mondja problémáját, és nem az én szemembe mondja. Akkor még nem is zavart volna. De alapból szerintem semmi köze nincs hozzám ... -.-" Mindegy amúgy nem nagyon érdekel az eset, csak kíváncsi vagyok rá, Ti mit gondoltok erről. :D


2010. nov. 16. 18:27
1 2
 11/14 Phoney ***** válasza:
100%

"A nő 40-45 év körüli, nem valami szép nő volt .."


Ez lehet a megoldás, egyesek azzal akarnak kompzenzálni, hogy mindenkit leszólnak... :)


A lábaddal semmi baj, akinek ez "vastag" szoknyához, az Bolond Szegény.

2010. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok aki kérte a képet

sztem nagyon szép, formás lábad van, jól áll a szoknya is

2010. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a lábaddal. Én inkább valami kandi kamera-műsorra tippelek.
2010. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztos azt remélte utánaszaladsz és egy köteg bankót lobogtatva sírva könyörögsz azért, hogy faragjon belőled trendi macát..
2010. nov. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!