Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a francot csináljak,...

Mi a francot csináljak, megőrülök az ilyen helyzetektől?!

Figyelt kérdés

Talán a kategória sem jó, de az egészségbe is hülyeség lenne. Az a problémám, hogy a kevésbé közeli barátok, vagy kollegák előtt borzasztóan szégyenlős vagyok, gyakran úgy elpirulok, hogy szinte meggyullad az arcom. Ez volt már a suliban is, nagyon sokat röhögtek rajtam, és ez van melóban. Pillanatok alatt zavarba jövök, ha figyelnek rám, erotikus vicceknél meg főleg. Azt meg tudjuk, milyen egy munkahely...

Képtelen vagyok uralkodni rajta, közel 30 éves férfi létemre. Évek óta élek párkapcsolatban, a barátaim között kifejezetten harsány vagyok, de ilyen helyzetekben meghalok. Már munkába se akarok járni, mit tehetnék ellene?


2012. márc. 6. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vágom. Ha a barátaiddal harsány vagy a kollégáiddal miért nem? Kezeld őket haverként és minden okés lesz.
2012. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!