Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már nem bírom, mindjárt...

Már nem bírom, mindjárt megőrülök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 2 osztálytársam és folyamatosan azzal b*sztatnak, hogy homokos vagyok. Már elegem van. Mindig hallom a hátam mögött, múltkor egy fényképet is készítettek rólam és azt küldözgetik... Már nem bírom tovább. Ha beszélek velük vajön az segít? Vagy mit tegyek? Össze vagyok törve T-T

F/14


2009. máj. 9. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem próbáld meg levegőnek nézni őket.Az a baj, hogy az ilyen kis (már bocsánat a szóért)hülyéket nem tudod meggyőzni, ha nem foglalkozol velük, akkor egy idő után megunják.Ha idegeskedsz, akkor meg elérik a céljukat és folytatják.
2009. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De már fél éve csinálják :S
2009. máj. 9. 21:23
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindjárt itt van év vége, aztán új suliba mész úgyis.
2009. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok, hidd el tudom, hogy nehéz, engem is sokat piszkáltak, igazából gőzöm nincs miért.De amint látják, hogy nem tudnak kiborítani abba fogják hagyni.De sajnos míg látják, hogy idegeskedsz miatta, addig élvezik a dolgot!Sajnálom, tényleg nehéz lehet!
2009. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
88%

Én Isten bizony ugyanazt tenném velük, mint ők veled.

Kezdd el homizni a két kis micsurint. Megérdemlik. Az ilyenek meg.

Ne vedd félősre a figurát szerintem. Férfi vagy, vagy mi a fene.

Kezdj el konditerembe járni. Izmozz. Mutasd meg nekik. Fel a fejjel. Menni fog. Állj a sarkadra. Elhatározás kérdése.

Ha valaki téged akar majd megdorgálni, hogy hogy viselkedsz, mondd azt, hogy azért mondod te is őrájuk, hogy homellák, mert ők annyit emlegették, biztosra vetted, hogy oda tartoznak ők is.

2009. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy férfi álljon ki magáért, amikor ki kell állni!De ez szerintem nem olyan eset, hanem sok kis hülye azt hiszei, hogy vicces.Szerintem nem mennél sokra, ha beléjük kötnél, ne süllyedj a szintjükre, ne foglalkozz velük!
2009. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: hatosztályos gimnáziumba járok, tehát még 4 évig el kell viselnem őket...

Egyébként köszönöm mindenkinek.

Most beszélt az egyikkel egyik haverom és azt mondta a gyerek, hogy csak poénból csinálták. Hát nem tudom... Engem ez nagyon kiborított... Remélem már abbahagyják :(

2009. máj. 9. 21:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisak, akkor tényleg lehetne velük beszélni, hogy nem jó poén, ne csinálják!Csak ne vedd a szívedre és főleg ne engedd hogy megtörjenek!Tudod, ami nem öl meg az megerősít, erősebb lesz ettől is a személyiséged, csak ne hagyd magad!:)
2009. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy összetörve, beszélj velük, amugy milyen fényképet mutogattak? Azt is magyarázd ki, meg fogj egy jo csajt és hagyd öket a fenébe....D
2009. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha le se s..rod őket.Kit érdekelnek?Fogj egy csajt magadnak és azzal befogtad a szájukat.
2009. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!