Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már nem bírom, mindjárt...

Már nem bírom, mindjárt megőrülök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 2 osztálytársam és folyamatosan azzal b*sztatnak, hogy homokos vagyok. Már elegem van. Mindig hallom a hátam mögött, múltkor egy fényképet is készítettek rólam és azt küldözgetik... Már nem bírom tovább. Ha beszélek velük vajön az segít? Vagy mit tegyek? Össze vagyok törve T-T

F/14


2009. máj. 9. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"nézd szakítottunk,fogd fel!Jó volt veled,de már vége és ne zaklass kérlek!"

Jó sok ember előtt mondanám,biztos kicsit visszavenne az arcából.Ő égne,Téged meg dícsérnének,hogy jó a dumát!

És tényleg fűzz meg a csajt!

2009. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem is sokat b@szogattak gimiben hogy homokos vagyok, csak azért mert szűz voltam és nem jártam senkivel. A legjobb ilyenkor ha átnézel rajtuk, vagy valami frappáns módon visszavágsz amire levegőt sem tudnak venni.
2009. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Közöld velük, hogy igazán nagy a fantáziájuk, és kérdezd meg, hogy még egy ilyen zseniális dolgot ki tudnának-e találni, ha sokat gondolkodnának? Vagy esetleg nem menne? Milyen szomorú.

Vagy mondd nekik, hogy esetleg bizonyítsák be, ha elég ügyesek hozzá. Mindenesetre valahogy éreztetni kéne velük, hogy elég cikik, és fantáziátlanok.

Vagy mond nekik: köszi hogy megosztottad a véleményed, de ezt már múltkor mondtad, és most kicsit papagájnak tűnsz a szememben. Vagy talán már nem is emlékszel erre? Nem kéne megvizsgáltatnod a memóriádat? Nincs gond egyébként a tanulással?

Egyébként meg ne foglalkozz a véleményükkel. Mond nekik, hogy bár nem vagy homokos, szerinted nem ciki, ha valaki az, bár szerinted kicsit belegondolva kicsit gyanús, hogy ők annyira rá vannak állva erre a kérdésre. Esetleg saját vágyaikat vetítik rád? Szerintem ezekkel el lehetne őket téríteni...

2009. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!