Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megőrülök! Hagyjon egy kis...

Megőrülök! Hagyjon egy kis teret! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
"Legjobb barátnőmről" lenne szó. Néha már tényleg kezdem azt hinni, hogy beteg. Mindig velem akar lenni. Mindig. Nem akar az osztállyal közös asztalhoz ülni, nem akar oszt.kiránduláson velük együtt lenni, nem akarja, hogy én bárkivel is beszéljek, találkozzak. Nem, nekem mindig vele kell lennem. Folyton új programokat találni, hogy mi lenne, ha itt-ott csak ketten lennénk... Mindig követ, jár utánam, csak a mosdóba mentem ki 2 percre, és ő állítólag mennyire aggódott, meghogy bekereste a fél sulit... Akárhova megyek, ő jön, ha 2 lépést előre megyek, ő is előre megy. Mindenkit mindenkit leráz magam körül, midnen barátomat, barátnőmet ellenem fordítja, hogy nekem csak ő legyen. A másik dolog meg, hogy olyan, mint egy 5 éves. Ebédnél ma kaptunk kekszet, ő meg mikor meglátta, elkezdett ugrálni meg tapsikolni, hogy jaaj de jóó csokiii, csokiii... Az egyik barátnőmet viszont lenézi, mert neki nincsenek márkás cuccai (elég rossz anyagi helyzetben vannak, és ahelyett, hogy támogatná, még ezt felhozza neki), meg szerény, kedves, és nem bunkó. Bár ő sokkal rosszabb, de azért lenézni... Mit lehet tenni?
2012. jan. 24. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szálljon le rólad,és nem szeretnél vele barátkozni többet. Nézd levegőnek, lógj a többi barátoddal.
2012. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a problémádat õszintén, hogy teher amit már csinál veled. Ha nem változtat, akkor befellegzett a barátságotoknak. Ki akar téged sajátitani magának.
2012. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát így nagyon sz@r lehet neked! Szerintem is mondd meg, hogy nm akarsz vele barátkozni..
2012. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ez miota családi kapcsolatok? Huzzatok már ebbol a témakorbol a hulyeségeitekkel...
2012. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy szerelmes beléd? ha ezt megkérdezed tőle (és nincs ferdehajlama) akkor visszafog venni
2012. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd képtelen egyedül megállni a lábán! Mi lenne ha nem megsértődve elküldenéd a francba vagy pszichológushoz hanem együtt megbeszélnétek. Önismeret kell hozzá, másokkal levés, stb.
2012. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne tudjátok hányszor próbáltam ezt már megbeszélni vele! Próbáltam halkan, hangosan, kedvesen, kevésbé kedvesen... És ki is felejtettem: egyszer azt mondta nekem: van akinek nincsenek barátai, de milyen jó, hogy én téged már LEFOGLALTALAK EGY ÉLETRE. Na hát ekkor csak néztem. Ha meg akarok vele erről beszélni, bevágja a szomorú arcot, meg hogy neki nem lennének barátai. Hát hogy is lennének, ha senkivel sem haverkodik, beszélget rajtam kívül? Szerintem tényleg megmondom neki, hogy vagy hagy több teret, vagy pedig jobb, ha nem leszünk barátok.
2012. jan. 25. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!