Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megőrülök.

Mit tegyek? Megőrülök.

Figyelt kérdés

Szóval a szüleim elváltak. 25E FT gyerektartás járna a régi fizetése alapján. Tavaly szeptben felmondott a régi munkahelyén és most taxizik de nem keres semmit. Október óta nem fizet gyerektartást. Tegnap jött egy levél, hogy ő nem akar nekem fizetni és, hogy töröljék el. Márcban lesz tárgyalás. (Ez anyának 50 E FT-ba fog kerülni) Na most nekem folyamatosan az ellenkezőjét mondja meg folyamatosan mondogatja, hogy ő majd haza fog jönni (Én Debrecen ő Pest)De már nem tudok neki hinni, mert nekem mondd valamit anyának meg teljesen az ellenkezőjét. És tegnap amikor megkaptam a levelet teljesen ideges lettem. Azóta remeg a gyomrom. Folyamatosan forgatom magam ezen. Ideges vagyok.

Mit tehetnék? Hogy nyugodjak meg?


17/L


2012. jan. 20. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid majd lerendezik, nyugodjál meg!
2012. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jahj bocsi apának kell gyerektartást fizetnie nekünk. Anyával élek.
2012. jan. 20. 22:38
 3/12 A kérdező kommentje:
De az idegesít nagyon, hogy akkor nekem miért hazudozik? Meg mondjuk ez mellékes. De egy forintot nem adnak és folyton b.szlatnak hogy menjek vizsgázzak le vezetésből meg csináljak nyelvvizsgát stb. Anya nem tud mindent fizetni.
2012. jan. 20. 22:40
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Jó apádnak büdős a fizetés mond meg neki hogy ha nem vállalja az anyagi köteleséget az apit se kell és talájon valakit aki 70 évesen cserélgeti majd a pelusát mert te ugyanúgy teszel az ő bajára mint ő rátok.
2012. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így mondd meg apukádnak, hogy ne hazudozzon, mert előbb-utóbb úgyis meg tudsz Te is mindent, ami körülötted történik és nagyon rosszul esik neked az ő viselkedése. Ennyi idősen már majdnem felnőtt vagy, kezeljenek úgy téged!
2012. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megnyugodni, semmit nem tehetsz. A szüleid majd elintézik. Apukád szerintem azért hazudozik, mert nem akar elkeseríteni. Próbálj bízni bennük, hogy majd lerendezik. Apukádnak meg mondd meg, hogy ha azt akarja, hogy vezess és nyelvvizsgázz, akkor legyen szíves hozzásegíteni, mert anyukád nem bírja egyedül.

19/l

2012. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Folyton azt mondogatja, hogy ő nem akar engem elveszíteni stb. Még azt hozzá kell tennem, hogy Pesten az élettársával él együtt akitől van egy két éves gyereke. És annaka gyereknek mindent megvesz persze amit meg tud. Meg nekik mamáék is küldenek pénzt stb. Nekem karácsony előtt adtak egy ezrest, hogy vegyek belőle ajándékot. Mondtam, hogy köszönöm de inkább nem kérem.


Már közöltem vele, hogy szedje össze magát, mert így nem fogunk a továbbiakban beszélni.

2012. jan. 20. 22:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Hú egy egésdz ezrest nagylelkű ebből telik 1 kg húsra talán....

A helyedben szóba se álnék velük mégis mit gondolnak lesz új gyerek a régi meg fényevő lesz.

2012. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt írod, nem keres semmit. Akkor ne haragudj rá, ha nem tud fizetni.
2012. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát de figyelj utolsó. Nagymamám 40 évig tanár volt. Nagypapám 22 évig igazgató volt egy suliba előtte ighelyettes előtte tanár. Nagy papám emellett oktatott kreszt meg az önkormányzatnál is volt valami beosztása. Ketten együtt 400 E Ft-s nyugdíjt kapnak. Szerintem azért az a legkevesebb ha a fiam szarba van segítek neki. Anya felőli nagymamám akármi van mindig segít nekünk és emellett nem hanyagolja el a másik gyermekét se. De ők nem így gondolják.
2012. jan. 21. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!