Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kibeszélnek a hátam mögött,...

Kibeszélnek a hátam mögött, szerintem nem jogosan?

Figyelt kérdés
Az emberek akiket nem engedek közel magamhoz, a külsőmből itélnek.. 16 éves vagyok és minden nagyképűséget félretéve sokkal jobban nézek ki a mindennapokban is az átlagnál, és szerencsére a szüleimnek köszönhetően nem szenvedek semmiben hiányt, viszont mellette jó indulatúnak és kedvesnek, szorgalmasnak tartom magam.. miért itélnek ennyire előrehamarkodottan az emberek, és beképzelteznek, kényeseznek le elből, és miért beszélnek ki a hátam mögött és járatnak le mások előtt? Mivel tudnék ezen változtatni?
2011. dec. 16. 23:29
 1/6 anonim válasza:
akiket nem engedsz közel magadhoz, azok nem mindegy, mit beszélnek? :) törődj a barátaid véleményével, ők nem lesznek szemetek.
2011. dec. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy kerdes hogyan kozlod az emberekkel hogy nem engeded oket kozel magadhoz. Egy jo indulatu, kedves ember kozvetlenebb az emberekkel altalaban nem utasit el masokat. nagy kerdes mit jelent nalad a kozel engedes stb.
2011. dec. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig mindenkit kibeszélnek az emberek. Ha belegondolsz biztos te is mondtál már véleményt másról, úgy hogy az nem volt megalapozott. Egyszerűen amikor társaságban beszélgetünk, akkor fontos beszédtémát jelentenek a minket körülvevő emberek. Akiket nem ismerünk nagyon jól, azokról is van egy benyomásunk és ezt elmondjuk. Miért lenne ez baj?

Ha túl szép vagy és tehetős, akkor természetes reakció az, hogy beképzelt is vagy...és ez többnyire fedni is szokta a valóságot. De ha mégsem, akkor sem számít igazán.

2011. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. mert ilyen az emberi természet


2. mert irigyek


3. még mindig jobb, mintha mindenkinek közömbös lennél. :)

2011. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Nem direkt nem engedek kozel magamhoz embereket, de nem lehetek mindenkivel joban, plane ha elso talalkozas utan ilyet mond rolam, a tobbiekevel egyetertek.. en is szoktam masokrol beszelni sajnos :/ es ilyenek az emberek..
2011. dec. 17. 09:01
 6/6 anonim válasza:
valószinúleg féltékenyek rád, az meg hogy nem engeded magahoz közel mindet nincs baj, ha már kibeszél alapbol, tedd fel magadnak a kérdst mit keresne az meletted;)
2012. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!