Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen alapon tegez minket az...

Milyen alapon tegez minket az IKEA?

Figyelt kérdés
Mondjuk engem nem zavar, de mégis tolakodónak tűnhet egyeseknek.

2011. aug. 23. 11:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
4%
Mellesleg ha nem vetted volna észre, csak neked akartam volna segíteni, hogy ne úgy végezd/végezzétek, mint pár családtagom és ismerősöm. Szájon át sz@rás (végbél daganat), a tarkón ököl méretű lyuk (bőrrák) és egyéb finomságok. Ezt köszönhették a multiknak. Viszont ismered: ,,aki hülye, az..."
2011. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%
17:06 gondolom Antal Valin szocializálódsz mostanában. Én is lelkesedtem egy ideig, de aztán rájöttem, hogy túlzás, remélem te is rájössz még mielőtt egy táplálkozási zavaros paranoiás idegbajos embert csinálnak belőled, aki a szuperjó tiszta és csodás táplálkozástól meg kenőcsöktől olyan lestrapáltan néz ki, mint a módszer legnagyobb harcosa Vali. :)
2011. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
7%

17:13


Amióta átálltam a természetes dolgokra, sok bőrbetegségem megszűnt, jobban teljesítek, nem fáj két naponta a fejem stb. Továbbá több ezer forintot spórolok. Nekem mindegy, hogyan éled az életed, majd fogsz nyafogni. Láttam már nem egy példát rá. :-)

2011. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mellesleg férfi vagyok, de Vali kinézetével nem tudom mi a gond. Már lazán nagymama korú, de 30 évnél többet nem mondanék rá. Az ő korában lévő nők már régen 90 évesnek néznek ki. Nem szoktam ilyet mondani, de ez a megállapításod az irigység szüleménye.
2011. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%

14:06


Lövésem sincs a gazdaságról, mert nem fogok magyar terméket duplaannyiért megvenni? Majd ha félmilliókat keresek havonta, első dolgom lesz, hogy a termékeken a piros-fehér-zöld matricákat keresem majd. Addig meg ne beszélj nekem baromságokat, mintha az a párszár forint néhány dologért nem számítana. Kösz.

2011. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

És milyen alapon tegez le rögtön az állásinterjún a huszonéves nőszemély, akinek az apja lehetnék?

Hogy éreztesse a hatalmát!

2011. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A multi lehet rossz, de van, aki nem tudja kifizetni a drágább magyar terméket! Pont.
2011. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
16:57: a mai világban mindenhol sz*rt gyártanak, nem úgy, mint sok évvel ezelőtt. Fogyasztói társadalom, ennyi, ma már RENGETEG pénzért szerezhetsz olyat, mint az a 20 ÉVES dohányzóasztal!
2011. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

17:11: te garantálod, hogy a magyarok semmi művackot nem tesznek semmibe? Én nem.

Élelmiszer-iparos

2011. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
26%
Engem az is zavar, hogy általában a reklámok is tegezik az embert meg a hirdetések többsége. Engem is nagyon idegesít.
2011. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!