Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lenézed a takarítókat?

Lenézed a takarítókat?

Figyelt kérdés

Kalauzokat

Eladókat

Kukásokat

Papokat

Zenészeket

Ápolókat.


Én nem a munka az munka.


2011. aug. 17. 13:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Palm: Sokat ismerek személyesen, és hidd el, minél többet beszélgetek velük annál inkább megerősítik a véleményemet. Egy normálisat ismerek csak.
2011. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Érdekes, én eddig 5-tel beszéltem személyesen, és mind az öt teljesen normális volt. Talán a normalitásról alkotott fogalmaink mások.
2011. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
47%
Abszolut nem nézem le egyiket sem, kivételek a kalauzok/ellenőrök.Őket sem nézem le, de egyszerűen undorodom a legtöbbtől,ritka gerinctelen szakma... de persze van néhány rendes is.
2011. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

vedd úgy, hogy a normális végzi jól a munkáját, a többi méltatlan a név viselésére

*

természetes, hogy "nem nézek le senkit" - ezt le kell pontozni- legalábbis azoknak, akik magukat istenségnek képzelik - és természetes, hogy köztük vannak azok, akik

a "Táncsics alapítvány" fizetségével a markukban mindent megtesznek, elárasztva a netet- hogy aláássák az egyházak működését, hogy lejárassák az ott szolgálatot végzőket, és alázzák a hívőket.

Érdekes, hogy én csak segítséget kaptam életem folyamán a papoktól és szerzetesektől, és érdekes, hogy látom áldozatkész, önzetlen segítőkészségüket az elesetteken és megszomorítottakon. Érdekes, hogy nem csak Böjte Csaba ilyen, hanem sok névtelen hős van szolágatkészen ezen a területen.

Hamvas Béla, a XX sz. legnagyobb gondolkodója segédmunkás lett- kösznöheti Lukács Gyuri bácsinak, a legjobb tarkónlövető filozófusnak - és sokan kényszerültek az ideológiai terror miatt segédmunkára. Ma - ennek következményét éljük.

Mégegyszer: Nem nézek le senkit.

2011. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Nem látom be, miért lenne gerinctelen szakma az ellenőr. Aki nem bliccel, annak jóformán semmi dolga velük. Aki bliccel, magára vessen. Mondjuk nyugaton nincsenek ellenőrök, mert akkor szállhatsz fel a buszra, ha megvetted a jegyed.
2011. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Kimaradt a listából az APEH ellenőr...
2011. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
19%

Felnézek a:


kalauzokra

eladókra

kukásokra

ápolókra


...mert a munkájuk tisztességes.


Lenézem és megvetem a:


papokat

zenészeket

apeh-ellenőröket

celebeket

filozófusokat

humánerőforrás-menedzsereket

ügyvédeket



...mert a munkájuk undorító, haszontalan, és sokkal szebb lenne a világ, ha nem lennének.

2011. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

16:25 egyszerű a világképed, mint egy faék.

Csak a sok föl-lenézéstől el ne szédülj.

Mi van, ha egy ápoló gonosz, titokban kínozza a rábízott elesettet? hm? felnézel akkor is,ja.


"Egyszerű és tiszta nóta,

Gólyafészek, háztető -

Nincsen benne semmi, ámde

Az legalább érthető.


A jó Isten egyszerűnek

Alkotta az eszemet,

Nincsen abban nagy modernség

Csak szelídség, szeretet.


Kicsi kunyhó, szerető szív,

Messze égbolt, tiszta, kék -

Fulladjon meg Ady Endre

Lehetőleg máma még."


Karinthy Frigyes / Szabolcska

2011. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

"egyszerű a világképed, mint egy faék. "


Neked egyszerű a világképed, mert foglalkozásról volt szó, és nem egyedi esetekről. Igen, egyedi eseteket lehet sorolni reggeltől estig, csak éppen nem ez a téma.

2011. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

ma 16:25 hát faéékkém, ez mindenhogyan szomorú.


A társadalomnak egészséges működéséhez mindegyikre szükség lenne- a megvetésed, lekezelésed az embernek szól, aki azt végzi..

Undorító és megevetendő zenész? (vagy te talán kottából is tudod ezt magadtól hallani, nem kell előadó hozzá

nélkülük bizony majdhogynem értelmetlen lenne a világ..

hogy rondább, az nem kétséges.

http://www.youtube.com/watch?v=tvm2ZsRv3C8&feature=related

2011. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!