Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lenézed a takarítókat?

Lenézed a takarítókat?

Figyelt kérdés

Kalauzokat

Eladókat

Kukásokat

Papokat

Zenészeket

Ápolókat.


Én nem a munka az munka.


2011. aug. 17. 13:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
14:02, ezzel én is így vagyok. Ha arról lenne szó, elmennék a diplomámmal bármilyen melóra, amire csak alkalmas vagyok. Takarítás, eladó, kalauz, bármi. Ha akkor nem kerülök az utcára, megéri.
2011. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:53

köszönjük, Emese.

2011. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
90%

re13:53materilista oktondi áldozatEmesének

és 14:03 (mert valóban sok diplomás tesz így)


„1955-ben egyetlen ember élt Magyarországon, aki Herakleitosszal, Buddhával, Lao Ce-vel és Shakespeare-rel mindenikük anyanyelvén nemcsak beszélgetni, hanem beszélni is tudott volna.

Ha az emberi szellem e négy prófétája Tiszapalkonyán szállt volna le a repülőről, s ha megszólították volna az első munkást, s az épp Hamvas Béla lett volna,

s miután három éjszakát átbeszéltek volna vele (nappal ugyanis Hamvasnak maltert kellett volna hordania, de lehet, hogy vendégei segédkeztek volna neki)


- nos, vajon mit gondoltak volna ezek arról: ha ebben az országban ilyen egy segédmunkás,

vajon milyenek lehetnek az ország írástudói?

De, szétnézve az országban, mindent megértettek volna. " (Szőcs Géza)

2011. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

14:09 :)


A zenészt mondjuk végképp nem értem a listában, nekem beugrott mondjuk az operaház zenekara, hát ha őket lenézi valaki...

De az utcazenészt se nézem le, meg a bárzongoristát. :)

2011. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Nem nézek le senkit a munkája miatt.

Amúgy: Tanár vagyok, két diplomám van, szeretem a munkám, de keveset keresek. Nehéz másodállást találni, ami rendszeres és elfogadják, hogy van fő munkahelyem. Próbáltam jelentkezni takarítónak, de képzeljétek el, hogy OKJ-s papírt kértek pár helyen, ami nekem ugye nincs.

2011. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem hogy nem néznek le,mert hétfőtől pont takarítani fogok.Én már annak is örülök,hogy több hónap megalázó munkakeresés után végre takarítónak felvettek.

Én úgy vagyok vele,hogy ezt is meg kell valakinek csinálni.

2011. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
21%

Hát a papokat ki nem állhatom, mert álszentek, és pont ők azok, akik lenéznek másokat.


A többi szakmával általánosságban semmi bajom.

2011. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
14:22, hánnyal beszélgettél életedben? Nem az a kérdés, hányat láttál messziről, éjszaka, sötétben, hanem hogy személyesen ismersz-e...
2011. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

nem nézem le egyiket sem


az viszont marhára felidegesít, mikor az emeletről a nyakamba söprik a szemetet, pedig látják, hogy ott vagyok -.-'

2011. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Nem értem milyen kritériumok alapján állítottad össze a listát. Amúgy nem nézek le senkit. A takarítókra nagy szükség van, képzeld el, ha nem volna aki kitakarítsa az áruház vagy a szórakozóhely wc-jét, vagy képzeld el ha nem volna az áruházban eladó. Miért lenézendő? A zenész hogy jön ide? Egyáltalán milyen zenész? Az ápoló egy embert próbáló munka. A szemétszállító is minket szolgál ki, szóval nem érdemlik meg a lenézést. (pap no comment, ezért sem értem a listát) Ide sorolhatnánk még a varrómunkást, a szalagmunkást, az útépítőt stb. amihez nem kell egyetem. Az intelligencia nem szakma kérdése.
2011. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!